Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 2 - Enhanced Edition [MOD]
#1
Gothic 2 - Enhanced Edition este un mod nou foarte fain pe care o sa il descarc si eu....

"Gothic 2 - Enhanced Edition features a whole new weapon skill system, new forging system, new quests, new characters, new textures, new weapons and armor, improved AI, new & tweaked monsters and much much more!"

Va spun doar un lucru: "Sliper iz bac"

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#2
Faina vocea sleeperului. Haha Zici ca-i ala din cs care zice "headshot."
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Stiu,dar mie nu imi merge adica nu imi intra in gothic Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#4
Azi ce am vazut acest mod, din cate am vazut inca lucreaza la versiunea finala a modului, sau la o versiune 2.0.
replyReply
#5
Am rezolvat... Da va fii un mod grozav,dar prima versiune are ceva bug-uri de aceea v2.0 apare undeva prin decembrie si va fii foarte grozav deoarece va reface lucruriile din colonie gen : Wasteland Mod;apare sleeper si multe lucruri care le vei descoperii singur.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#6
Am incercat si eu modul si mi se pare cam aiurea sa incep:
De ce sunt haine de umbre si pirati in Khorinis, de ce a schimbat toate meniurile cu cele din G unu, sau a schimbat numele unor plante, arme?
Eroul este prea puternic, am batut usor toti goblini, lupi, molerati etc, am deja o arma ce da 50 dmg si cere 20, cred ca daca o sa am o arma de 80-90 o sa bat un orc dintr-o lovitura.
Nu imi arata cand invat One-handed.
Nu inteleg ce mai cauta Sleeper in asta daca el a fost distrus deja, la fel si ca templul lui, arata clar cum a fost distrus in intro, urziel si a fost distrusa in templu, cum ajunge sabia la Raven ?De ce introduce Swamp camp ?Acolo acum e un port al orcilor pe unde au venit ei.
Si multe altele.
replyReply
#7
Sleeper,Swamp camp si restul sunt in veriunea urmatoare a modului... Asa e mereu la inceput dupa jocul va fii foarte greu adica cu URIZEL care este cea mai puternica arma dau 3 hit in orc si sunt mult mai multe creeaturi spawnate+dragonii isi regenereaza viata adica daca dai un hit si fugi au imediat full....Am terminat jocul am fost si water mage si necromancer si fire mage Haha (water te face saturas,dupa ce ii aduc 3 black ore lui xardas devin necromancer si daca aduc eye of innos sau omor toti dragonii devin si de foc...) Faza cu skill-urile e cam dubioasa trebuie sa gaseste un trainer care sa aba optiunea gen: One-hand traier level 1, pt 1h l-am gasit pe tipul de la arena din old camp(i-am uitat numele).... Oricum pana la final nu sunt multe chestii noi... ce mi se pare fain e ca ai o tona de armuri si zombii (de exemplu il gasesti pe Gomez si bodyguardzii lui zombii in templul lui Addanos)
Acum astept versiunea urmatoare prin asta am trecut cu god mode ca sa nu pierd mult timp.... sper ca urmatoarea sa fie mai interesanta.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#8
Ai jucat cu godmode ???????????
Ala de care ziceai tu e Scatty cred.
replyReply
#9
Cum arata momentan:

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#10
Am vazut, tot aiurea mi se par armurile de guru si pirati in oras si sistemul de combat si adaugarea lucrurile care au disparut din Gothic unu.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic 3 în Limba Română: proiect finalizat Carnage 167 115,995 03-29-2024, 06:01 PM
Last Post: mihaigrm03
  Gothic 2 Notr în Limba Română: proiect finalizat Kristi 338 183,116 12-29-2017, 04:06 PM
Last Post: MaGoth
Wink Dark Saga (Gothic 2 NotR) - eng MOD Cyrus35 2 2,738 12-04-2017, 10:54 PM
Last Post: Cyrus35
  Gothic 2 NOTR mod: D3D7 - D3D11 + L'HIVER Edition Daenvgiell 19 8,933 03-16-2017, 01:32 PM
Last Post: Daenvgiell
  Gothic 2: Insula Paladinului Mort: proiect finalizat old nick 27 13,603 04-24-2016, 10:38 AM
Last Post: Szekemri
  Gothic 1 în Limba Română: proiect finalizat Raducu' 132 94,732 10-20-2015, 05:43 PM
Last Post: Kristi
  de unde downloadez pachul pentru limba romana la gothic 1? Nickuu 1 2,328 07-20-2015, 12:52 PM
Last Post: Kristi
  Gothic 2: the bleakness: proiect finalizat Szekemri 125 56,833 07-12-2015, 02:48 PM
Last Post: naserahmed
  Gothic 1 - Welt der Verurteilten Faby 0 1,925 12-22-2014, 03:03 AM
Last Post: Faby
  Gothic II: Dark Legion: proiect finalizat alexstefan95 37 21,211 11-22-2014, 06:24 PM
Last Post: bucurgabriel25

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)