Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafiot Games!!
#1
Salut, aici as vrea sa imi spuneti niste jocuri gen Godfather(1 este mai bun ca 2) si Mafia(1 nu l-am incercat dar am auzit ca e nasol, in schimb 2... imi pare rau ca nu exista nota mai mare ca 10, ca jocu asta are grafica extrem de super tare, povestea perfecta, ca exista si perfectiunea in cazul de fata.. Si te pune in pielea pers.. De la sfarsit iti vine sa plangi Haha )

Am sa incerc si L.A Noire, dar gen Mafia 2 as vrea mai mult, sa fie cu mafioti/gangsteri.. Sa aiba si grafica cat de cat, si o poveste care sa ma capteze

P.S: Am terminat Mafia 2 in 2-3 zile, dar cu pauze de somn/mancat/si scoala si alte chestii, deci va dati seama cat de mult mi-am dorit sa il termin ..
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#2
Nu mia placut mafia 2 pt ca 80% din joc conduci.

Like Scarface
replyReply
#3
Eu n-am terminat mafia 1 pentru ca trebuia sa conduci 10 ore cu 1km/h
replyReply
#4
ar trebui sa incerci sleeping dogs mai ales cu noua versiunea aparuta ,4k resolution and shit .
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#5
Sleeping dogs nu merge pe XP , am uitat sa zic asta Haha Pe XP nu merge DirectX 10, Si Scarface am terminat, si eu la Mafia 2 nu ma refer neaparat la misiuni .. Ci la poveste, dar continuati va rog cu sugestiile Grin Tongue Ca abia astept sa ma joc ceva nou, am luat de ex inainte sa intru pe forum Mercenaries 2, Grafica e bunicica.. Dar in rest e nasol, si nici grafica nu e cine stie ce..
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#6
Eu am urat Mafia 2 pt ca masina derapa groaznic si Mafia 1 nu am putut sa-l termin ca imi tot luam ... la o cursa....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#7
Pai frate, nu erau pe timpul ala anvolope de iarna.. Haha =) Era real cum derapa, era in ani 40-50.. Dupa mine era destul de real jocul, mai ales la faza cu politia, stiai ca poti sa jefuiesti si magazine? Smile Nu stiu de voi dar acest joc fata de GTA:SA de ex acolo cum ai zis tu masinile mergeau mai bine, pai jocul e din 2006, fata de GodFather 2 masinile din Mafia 2 sunt de 900x mai bune. Eu oricum daca ar fi dupa mine jocul ar castiga oscarul din 2010 pana inca 10 ani Haha .
Mai ti minte cand la publicat ? Toti erau "WOW Mafia 2 cel mai tare joc din lume" . Grin


EDIT: Acum vad ca la postul de sus ma contrazic singur Haha. :\La Mercenaries 2, grafica e ... nici frumusica dar nu asa de rea, la asa ma refeream, si gameplay, e cam nasol..
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#8
(10-18-2014, 08:56 PM)Hydrax Wrote: Sleeping dogs nu merge pe XP , am uitat sa zic asta Haha Pe XP nu merge DirectX 10, Si Scarface am terminat, si eu la Mafia 2 nu ma refer neaparat la misiuni .. Ci la poveste, dar continuati va rog cu sugestiile Grin Tongue Ca abia astept sa ma joc ceva nou, am luat de ex inainte sa intru pe forum Mercenaries 2, Grafica e bunicica.. Dar in rest e nasol, si nici grafica nu e cine stie ce..
Iti propun Windows7.
replyReply
#9
Ma gandeam si eu.. Dar nu am chef sa il instalez, cu windows XP imi merge cel mai bine tot ce imi trebuie, dar bineinteles nu jocurile mai noi.. Dar cred ca sunt si jocuri smechere pe directx 9.. Mafia 1 e smecher? Merita sa il incerc?
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#10
da ,au fost jocuri smechere pe Directx9 acum nu prea o sa mai vezi cu noile console aparutexx =( ai putea incerca si seria True Crime LA si New York (mie personal mi-a placut mai mult New York la poveste ) Like
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Games like.. Hydrax 41 7,964 06-27-2015, 02:26 PM
Last Post: Hydrax

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)