Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fable The Lost Chapters
#1
Cu totii cunoastem jocul Fable The Lost Chapters. Insa eu am o intrebare, mereu dupa ce termin jocul nu ma mai pot distra, insa intrebarea mea este, nu exista o versiune de joc sau un pach care ma lasa sa ma mai pot plimba prin el dupa ce il termin.

PS: cand eram mai mic jucam un joc cu 4 soldati care mergeau in diferite misiuni, in prima misiune trebuia sa il salvez pe unul dintre cei 4 si mergeam doar cu 1 si misiunea se intampla in Irak si era stil rpg nu strategie. daca stiti sa imi spuneti cum se numeste jocu. ms
replyReply
#2
Ce cauta fable la discutii gothice?

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#3
chiar nimeni nu stie ?
replyReply
#4
Parca dupa ce bateai ultimul boss trebuia sa te uiti la credite cap-coada si se debloca free mode-ul si daca alegeai sa porti tu masca aveai masca pe fata Smile
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#5
(12-10-2014, 09:58 PM)BeoWulf Wrote: Parca dupa ce bateai ultimul boss trebuia sa te uiti la credite cap-coada si se debloca free mode-ul si daca alegeai sa porti tu masca aveai masca pe fata Smile

sti u 100% sau numa presupui ?
replyReply
#6
de ce nu incerci sa vezi? sau mai logic de ce nu dai un search pe google?
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#7
Beowulf te minte Haha
Cand ai terminat nu mai poti continua.
Daca vrei sa faci side-questurile ramase incarca o salvare inainte de sfarsit.
replyReply
#8
(12-13-2014, 01:32 AM)BeoWulf Wrote: de ce nu incerci sa vezi? sau mai logic de ce nu dai un search pe google?
am cautat, dar fara succes xx=(

(12-13-2014, 05:33 PM)meph144 Wrote: Beowulf te minte Haha
Cand ai terminat nu mai poti continua.
Daca vrei sa faci side-questurile ramase incarca o salvare inainte de sfarsit.
pacat
replyReply
#9
Continue game play

After you kill Jack of Blades for the second time, watch the credits. After they end, your character will start out in front of the Bronze gate, and not the main menu. However, you will be wearing Jack of Blades mask, if that is what you decided.
Sursa
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#10
(12-14-2014, 12:13 AM)BeoWulf Wrote: Continue game play

After you kill Jack of Blades for the second time, watch the credits. After they end, your character will start out in front of the Bronze gate, and not the main menu. However, you will be wearing Jack of Blades mask, if that is what you decided.
Sursa
eu am terminat jocu de N ori si nu am reusit sa ma joc dupa ce l-am terminat, dar am sa incerc din nou Haha
cnv a reusit ?
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mod Mafia: City of Lost Heaven Altair xD 1 1,639 08-15-2009, 07:44 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)