Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cea mai tare serie de walkthrough a seriei Gothic (RO)
#1
Sad 
Grin Salutare tuturor am inceput cea mai tare serie de gameplay a jocurilor din seria Gothic.Eu joc pentru jucatorii incepatori care deabia au intrat in lumea Gothic si ii invat cum sa treaca peste orice obstacol din joc.Gothic

Aici veti gasi link-ul spre primul meu episod:https://www.youtube.com/watch?v=FeRJCUoYAQA

Asa ca daca va place ce fac dati LIKE si SHARE, iar daca vreti sa fiti la curent cu noile postari apsati butonul de SUBSCRIBE.

Puteti sa imi spuneti cat de mult va placut intr-un comentariu.

Sper sa va placa!!!!!Proud
replyReply
#2
Salut,
Ai grija la sunet, după cum vezi nu se aude nimic din tot ce zici tu.
Fie iti dai pe low sunetul din setările jocului, fie da.ti nivelul sunetului de înregistrare pe high din setările Windows. Sau chiar ambele, fa câteva teste si vezi cum iese. Bafta!
replyReply
#3
De auzit se aude ce zice, numai ca nu ar strica ca volumul vocii sa fie amplificat putin. Succes! Smile
replyReply
#4
Sad 
(11-28-2014, 01:11 PM)Cyrus35 Wrote: Salut,
Ai grija la sunet, după cum vezi nu se aude nimic din tot ce zici tu.
Fie iti dai pe low sunetul din setările jocului, fie da.ti nivelul sunetului de înregistrare pe high din setările Windows. Sau chiar ambele, fa câteva teste si vezi cum iese. Bafta!

Mersi in urmatorul episod voi tine cont de sfatul tau.Smile

(11-28-2014, 02:13 PM)Kristi Wrote: De auzit se aude ce zice, numai ca nu ar strica ca volumul vocii sa fie amplificat putin. Succes! Smile

Asa o sa fac multumes de vizionare
replyReply
#5
Sad 
Salutare tuturor cum v-am promis am revenit cu Episodul 2 sin seria mea de gameplay in romana.La fel ca data trecuta daca va place ce fac puteti da LIKE si SHARE, iar daca doriti sunteti liberi sa va ABONATI.
Aici este link-ul spre EPISODUL 2:https://www.youtube.com/watch?v=2DYgwNfbsnI
replyReply
#6
Nu stiu daca e cea mai tare serie walkthrough dar deja sunt zeci daca nu sute de walkthrough-uri romanesti , germane , rusesti , polish etc . ce il face pe asta mai special ? Gothic e un joc din categoria GOG toata lumea l-a jucat știe tot ce e de știut in el ,poti face ceva ce nu multi romani a facut , un Walkthrough Risen 1-3 sau de ce nu Gothic 3-FG-4 ? Știm ca e un joc frumos Gothic 2 si sunt mii de video-uri care arata asta daca chiar iti place asa mult ai putea facea ceva mai original si sa faci walkthrough la niste moduri Gothic 2 sau daca ti asa mult sa faci walkthrough la Gothic 2 cu povestea lui poti sa adaugi niste chesti noi cum ar fi direct x11 sau un mod texture mai interesant ,poate asta ți-aș da și eu un subscribe si as urmări câteva filmulețe Smile Like Gothic
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#7
Stiu ca nu este original ce fac, si nu cred ca sunt sute de calale care au facut jocul acesta in romana dar mi-a placut foarte mult seria Gothic si nu puteam sa incep direct cu Gothic 3 de exemplu nu are nici un sens ce spui.Si dupa ce voi termina seria Gothic sau chaiar mai devreme vi incepe Risen.Oricum mersi de comment.

Stiu nu a trecut mult de la ultimul episod, dar uitati-l pe urmatorul:https://www.youtube.com/watch?v=pW86UIvi-8E
Stiti regula dati LIKE si SHARE daca va place iar daca vreti sa va abonati apasati butonul de SUBSCRIBE.
Sper sa va placa!!!!!
replyReply
#8
Au mai fost postate 3-4 pe wog
Parca toti jucatorii romani de gothic vor sa faca lets play
replyReply
#9
Fara suparare dar inca nu ai asa multi fani incat sa dezamagesti pe cineva daca incepi direct cu 3 eu vroiam sa spun ca nu sunt asa de multe LP cu Gothic 3 fata de gothic 1,2 care sunt complete si incomplete cu cizma pe youtube
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#10
Sad 
Salutare am revenit cu un nou episod din seria de walkthrough a jocului Gothic 1.
Uitati AICI link-ul spre episodul 4:https://www.youtube.com/watch?v=YFYe1QC06Yg
Nu uitati daca va place sa dati LIKE si SHARE, iar daca doriti va puteti ABONA la canalul meu de YiuTube.
Sper sa va placa!!!!!!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic 5 Szekemri 150 65,706 01-03-2018, 02:05 AM
Last Post: Edd
Wink Gothic Animatie GagaManMusic 42 20,456 09-21-2015, 03:25 PM
Last Post: GagaManMusic
  gothic returning stalin75 1 1,746 07-02-2015, 01:57 PM
Last Post: Watras
  Gothic 2 - the movie - proiect Szekemri 31 13,110 10-20-2012, 09:43 PM
Last Post: soul of darkness

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)