Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SaIut
#1
Ma numesc Alex sunt unu dintre membri ai World of Games Romania...am fost membru pe fostul Word of Gothic.ro de multa vreme...si inca sunt aici.Posibil sa nu ma stiti in caz ca va mai uitati pe World of Games...postez rar si nu fac spam...cu toate astea am fost demult aici.

Despre mine: 16 ani, locuiesc in Cluj-Napoca, hobiuri...ca tot omu imi place sa ies pe afara....joc mult poker, fac trucuri cu carti, ce pot...mai copiez de pe net unele, am terminat toate Gothicurile cu toate addonurile la toate, am terminat ofical orice mod bun gen Dark Mysteries, Diccuric, Velaya and so on...

ca impresie personal nu stiu de ce nu-mi prea place tema forumului , dar lasati ca Faby va facut o favoare...it's ok

Pople: hey welcome SkullX!!Kiss2
SkullX: hello, multumesc tuturor!...deja ma simt bine venit...am tot dat cu ochiu pe acest forum dar am zis sa ma inregistrez si eu
Fallen Knight of Garant.

#2
(01-13-2010, 09:46 PM)SkullX Wrote: Ma numesc Alex sunt unu dintre membri ai World of Games Romania...am fost membru pe fostul Word of Gothic.ro de multa vreme...si inca sunt aici.Posibil sa nu ma stiti in caz ca va mai uitati pe World of Games...postez rar si nu fac spam...cu toate astea am fost demult aici.

Despre mine: 16 ani, locuiesc in Cluj-Napoca, hobiuri...ca tot omu imi place sa ies pe afara....joc mult poker, fac trucuri cu carti, ce pot...mai copiez de pe net unele, am terminat toate Gothicurile cu toate addonurile la toate, am terminat ofical orice mod bun gen Dark Mysteries, Diccuric, Velaya and so on...

ca impresie personal nu stiu de ce nu-mi prea place tema forumului , dar lasati ca Faby va facut o favoare...it's ok

Welcome on WoG's! Smile

(01-13-2010, 09:46 PM)SkullX Wrote: Pople: hey welcome SkullX!!Kiss2
SkullX: hello, multumesc tuturor!...deja ma simt bine venit...am tot dat cu ochiu pe acest forum dar am zis sa ma inregistrez si eu

Right Rolleye ... Strange telepathy
#3
Bine ai venit...
#4
[Image: unled1az.jpg]

WELCOME!

Thread closed.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)