Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
True Crime New York City
#1
intel pentium D cpu 2,8Ghz
3 gb ram
512 mb 9500GT
80hdd.
mi-am instalat recent windowsu, pcu e aproape nou, piesele sunt curate nu e vb de praf, windowsu e curat, recent instalat, toate driverele, dar nu ma pot bucura de el.
Pt inceput mi-am instalat Gothic 3 nici vorba 15 fps, Risen 1 iar toate lown si nimic, rune of magic iar toate lown si pc, Oblivion slab de tot, pana si True Crime New York City sacadeaza.
ce sa fac?
replyReply
#2
ce windows ai instalat ?
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#3
(01-14-2015, 12:29 PM)BeoWulf Wrote: ce windows ai instalat ?

7 professional x32
replyReply
#4
ai incercat si pe windows xp jocurile?
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#5
(01-14-2015, 04:21 PM)BeoWulf Wrote: ai incercat si pe windows xp jocurile?

sincer nu, dar nu cred ca e mai bun xp ca si 7.
eu am ddr2, 3 placute de 1 gb, si la 2 placute programu acela CPU imi arata ca cika ele ar avea 266 frecventa si una 400. eu din cate stiu ca la ddr2 minimu e 400. oare de la placutele alea 2 de ram?
replyReply
#6
nu stie nimeni?
replyReply
#7
Nu ai incercat sa scoti placile alea de ram sa vezi cum merge fara ele ? sau invers pe aia cu 400 .eu tot cred ca e de la windows ai prea putin hdd pentru win 7(banuiesc ca ai decat o partitie) si win xp e mai bun decat win 7 pe calculatorul tau Wink incearca win xp sp3 black edition ,inca isi mai face update-uri sa nu ai probleme de securitate si in plus la ce iti trebuie win 7 ? ca doar nu iti merg jocurile astea noi aparute doar pentru win 7 Haha
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#8
am sa incerc si varianta aceasta spuna de tn
replyReply
#9
E ceva de jocul asta?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)