Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aaa, salut, inca odata.
#1
Bine v-am regasit, probabil ca nu ma stiti si as vrea sa ma prezint. Ma numesc Nechifor Alexandru si sunt din Braila. Am momentan 14 ani, fac 15 pe 25 noiembrie si am inceput sa joc Gothic inca de la o varsta frageda. La inceput nu stiam niciun pic de engleza si incercam sa deduc ceva de acolo, insa n-a fost ceva de succes. M-am apucat de SA:MP prin 2013 pe comunitati englezesti si treptat am invatat engleza si in mare ma descurc, ce pot sa spun. Gothic I a fost primul meu joc pe care l-am terminat fara ajutorul cuiva, odata fara niciun cod si de doua ori cu coduri - adica il bagam pe Diego imi dadeam level si pe urma ma duceam la orci si intram in templu sa-l omor pe Sleeper. Desigur Xardas era acolo si intram in capitolul 6, si deah. Acum m-am apucat serios de Gothic 2 Night of the Raven si am de gand sa-l termin.
#2
bun venit intr-o comunitate foarte tzeava ! nu uita sa respecti regulile si gothic 2 night of the raven e un joc destul de greu da si cand il termini you feel fucking imoortal . pacea . ce fel de muzica asculti . esti intr-a 8 a ?
#3
(03-28-2015, 06:51 PM)Nek23 Wrote: Gothic I a fost primul meu joc pe care l-am terminat fara ajutorul cuiva,

Bravo, frate! :clap: Si eu, o singura data l-am facut fara coduri... Haha

(03-28-2015, 06:51 PM)Nek23 Wrote: Acum m-am apucat serios de Gothic 2 Night of the Raven si am de gand sa-l termin.

.... ce sa zic... succes! Smile Cam greu, da-i si fain!

(03-28-2015, 07:00 PM)IvoD3xxx Wrote: gothic 2 night of the raven e un joc destul de greu da si cand il termini you feel fucking imoortal

Haha Te-nteleg perfect, frate! Haha
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
#4
Da, sunt clasa a VIII-a. In mare ascult hip-hop d-asta mai vechi, cel de calitate pentru ca asta nou s-a cam dus din Romania. La Familia, Getto Dacii, RACLA, Klansmen, Pietonu & Batique, Parazitii, Anonim, Neoficial, Piranha, Zetu, Brugner si desigur Kingzero si Dragos.

Se pare ca avem ceva in comun, Hiperboreanul. Multumesc pentru primire.
#5
(03-28-2015, 08:01 PM)Nek23 Wrote: In mare ascult hip-hop d-asta mai vechi, cel de calitate pentru ca asta nou s-a cam dus din Romania. La Familia, Getto Dacii, RACLA, Klansmen, Pietonu & Batique, Parazitii, Anonim, Neoficial, Piranha, Zetu, Brugner si desigur Kingzero si Dragos.

Esti de-al meu atunci! Smile
NA' asculti?


(03-28-2015, 08:01 PM)Nek23 Wrote: Se pare ca avem ceva in comun, Hiperboreanul. Multumesc pentru primire.

Smile Asa-s eu, mai ospitalier... Smile
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
#6


Cum sa nu, frate.
#7
Kazimir nu asculti?Bean/Subcarpati ?Underman, Aforic, Subsapte, Deliric, BocaSeca, Infinitu', Flow Rege, Raku?
#8
Boca Seca si Studiou Pizdii ascult. Subcarpatii, cat de cat fac o treaba buna. Raku, poate. In rest, Doc, Deliric, nah.
#9
Nu iti place Deliric ?
#10
[Image: g5LYE1.gif]
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)