Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modificări pe wog.
#21
Aia era veche.
replyReply
#22
(05-02-2015, 11:33 PM)Dorel Wrote:
(05-02-2015, 09:56 PM)Terente Wrote:
~Sorry daca mai apar erori/nu mai merge siteul din cand in cand. Smile

Ma mai joc putin prin fisierele de pe server.

Te-ai gandit ca pot aparea probleme din cauza asta? Gen aia cu inregistrarea noilor useri?

Nu pot aparea probleme. M-am uitam la chestii de securitate si la seo. Chestia cu inregistrarea userilor e destul de veche, dar nu am observat-o pana acum si nici nu a sesizat-o nimeni (nu ca ar fi putut sesiza cineva. Noteeth)

---------------------------------------------------------------------------
Nu pot aparea probleme pentru ca backup-ul este intotdeauna baza. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#23
Ar fi tare sa putem cumpara stelute pentru nume, cum erau cele de moderator si administrator acum ceva timp. Grin
FlowerFlower
replyReply
#24
(05-03-2015, 12:54 PM)Dorel Wrote: Ar fi tare sa putem cumpara stelute pentru nume, cum erau cele de moderator si administrator acum ceva timp. Grin

That's a good idea. Cand ajung in bv ma apuc de bagat in market si de implementat.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#25
@Dorel, mai stii cum erau stelele alea inainte? Ca eu zau daca mai tin minte. Haha Erau puse sub poza de profil sau cum? Si cate erau?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#26
(05-03-2015, 04:47 PM)Terente Wrote: @Dorel, mai stii cum erau stelele alea inainte? Ca eu zau daca mai tin minte. Haha Erau puse sub poza de profil sau cum? Si cate erau?

Era una singura pusa langa nume din cate imi amintesc.
Din cate stiu pot fi puse din admin panel.
FlowerFlower
replyReply
#27
(05-03-2015, 04:47 PM)Terente Wrote: @Dorel, mai stii cum erau stelele alea inainte? Ca eu zau daca mai tin minte. Haha Erau puse sub poza de profil sau cum? Si cate erau?

Cred ca la astea se refera http://web.archive.org/web/2008050703341...&pid=35956
Si cred ca se adaugau din Admin Cp -> Users & Groups -> Groups -> [dai click pe un grup] -> [sectiunea "User Stars" si "Group Image"]
replyReply
#28
Now you can thank me when i post something interesting in this thread. Noteeth (JUST KIDDING - OBSOLETE)
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#29
http://web.archive.org/web/2013052911213...ent-3.html
La astea ma refeream, cu are Kristi la nume.
FlowerFlower
replyReply
#30
(05-03-2015, 07:44 PM)Dorel Wrote: http://web.archive.org/web/2013052911213...ent-3.html
La astea ma refeream, cu are Kristi la nume.

Good. Dar cred ca ar fi mai ok sa fie puse sub username, nu cum erau pe vremea aia. Sau sa putem cumpara din market doar una si sa fie in dreptul usernameului?

Sau varianta doi, sa fie mai multe tipuri de chestii ce se pot pune acolo. Nu doar o stea. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Anunțuri/modificări etc. Szekemri 3 2,029 05-11-2014, 11:27 AM
Last Post: Szekemri
  Modificari pe forum Kristi 0 1,459 04-03-2013, 07:12 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)