Poll: Va incanta ideea?
You do not have permission to vote in this poll.
Da. ar fi o idee.
100.00%
5 100.00%
Nu. E o prostie.
0%
0 0%
Nu stiu/ Nu-mi pasa/ Mi-e indiferent.
0%
0 0%
Total 5 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idee topic nou
#1
am analizat putin, si m-am uitat ce ii place lumii si tot felul. si am fazut ca toate threadurile din sectiunea 'fun house' sunt concursuri, jocuri si tot felul. cand am facut aceasta sectiune, si am dat acest nume, ma gandeam la ceva amuzant, comic, in care lumea sa intre cand se plictiseste si sa se amuze putin. ma gandeam sa facem un thread unde sa postam fiecare chestii amuzante, de bun gust, nu exagerate, si tot felul. de la conversatii idioate de pe mess [de genul bash, care ati auzit de el] pana la imagini si filmulete comice [repet. de bun gust. in caz contrar, posturile vor fi sterse]. poate asa o sa avem alta atmosfera pe forum, si lumea o sa intre mai des. Smile bine, nu asta e obiectivul meu, dar m-am plictisit de site-urile gen cocalari.com. Haha voi face un poll sa vad ce parere aveti. daca va place ideea, o vom dezvolta. Smile daca nu, puteti sa va dati cu parerea si toate cele Smile
.Chorus Romance says Good Night.
#2
Mie imi place ideea
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
#3
Da, ar fi frumos ... am ce sa postez :> Haha
#4
Haha la fel si eu.
si m-am gandit sa facem cat de cat un forum unviersal. adica nu bazat in totalitate pe gothic. pana la urma gothic e doar un singur joc. care infloreste pe zi ce trece, desigur. dar cat suntem in pauza, ce facem? Haha
la 5 voturi diferenta, facem threadul Smile
.Chorus Romance says Good Night.
#5
Am voie sa folosesc functia "Edit poll" ? :-/
#6
pentru ce? Haha
.Chorus Romance says Good Night.
#7
Ai spus ca facem threadul daca va fi o diferenta de 5 voturi. Cu "Edit Poll" pot rezolva problema Haha >Smile
#8
NU, NU AI VOIE! =))
.Chorus Romance says Good Night.
#9
5 voturi >Smile
o sa deschid eu thread.
asta -> inchis. ;Wink
.Chorus Romance says Good Night.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Doar o idee... Kristi 11 3,034 07-01-2009, 05:10 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)