Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ca să vezi.
#71
(04-17-2017, 07:05 PM)Dorel Wrote:
(04-15-2017, 02:21 PM)IronMan Wrote: Nu sunt de acord cu tine, eu unul intru aproape zilnic pe forum si de cele mai multe ori gasesc doar thread-uri facute de spambooti. (nu stiu de ce, dar cele mai multe sunt facute in sectiunea de Risen 2)

Si eu intru cam in fiecare zi.

Mi-am dat seama ca nu sunt singurul care intra zilnic, thread-urile alea facute de spameri nu dispar singure, tre sa le stearga un admin. Haha
replyReply
#72
(04-17-2017, 08:52 PM)IronMan Wrote: Mi-am dat seama ca nu sunt singurul care intra zilnic, thread-urile alea facute de spameri nu dispar singure, tre sa le stearga un admin. Haha

Nu sterg mereu eu Haha De obicei Terente si Kristi.
FlowerFlower
replyReply
#73
(04-18-2017, 07:12 PM)Dorel Wrote:
(04-17-2017, 08:52 PM)IronMan Wrote: Mi-am dat seama ca nu sunt singurul care intra zilnic, thread-urile alea facute de spameri nu dispar singure, tre sa le stearga un admin. Haha

Nu sterg mereu eu Haha De obicei Terente si Kristi.

In ultima saptamana mai sterg si eu, dar pana atunci nu stiu cine le stergea. Tu sau Cristi. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#74
Dacă tot intrați toți zilnic de ce nu incercam sa facem wog great again?
replyReply
#75
(04-20-2017, 11:02 PM)soul of darkness Wrote: Dacă tot intrați toți zilnic de ce nu incercam sa facem wog great again?

Eu recunossc ca sunt o persoana care nu prea am initiativa, insa sunt dispus sa va ajut daca aveti vreun "plan secret" (cu, conditia de a mi-l dezvalui si mie) de a face "wog great again" .
replyReply
#76
Eu nu intru chiar in fiecare zi, dar odata pe saptamana cel putin intru, as intra mai des dar vad ca totul e cam mort, exact ca speranta de a iesi din bariera din gothic 1 .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#77
(04-21-2017, 12:53 PM)Hydrax Wrote: Eu nu intru chiar in fiecare zi, dar odata pe saptamana cel putin intru, as intra mai des dar vad ca totul e cam mort, exact ca speranta de a iesi din bariera din gothic 1 .

Totusi stim cu totii ca bariera a fost distrusa si au iesit toti din Valea Minelor.
replyReply
#78
(04-22-2017, 01:29 PM)IronMan Wrote:
(04-21-2017, 12:53 PM)Hydrax Wrote: Eu nu intru chiar in fiecare zi, dar odata pe saptamana cel putin intru, as intra mai des dar vad ca totul e cam mort, exact ca speranta de a iesi din bariera din gothic 1 .

Totusi stim cu totii ca bariera a fost distrusa si au iesit toti din Valea Minelor.

Dar mulți au murit în procesul de distrugere al barierei magice din colonie. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#79
=)))) e bine ca măcar loc de caterincă mai e.. da .. puteți să mă ajutați cu o problemă ? Când instalez Gothic3 cu CP 1.74 și traducerea merge perfect.. dar vreau să bag și ContentMod 2.2 pentru că bagă niște texturi noi faine, dar îmi schimbă traducerea în engleză și am încercat totul, îl instalez fară QP, bifez și acolo căsuța respectivă.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#80
(04-27-2017, 12:42 PM)Hydrax Wrote: =)))) e bine ca măcar loc de caterincă mai e.. da .. puteți să mă ajutați cu o problemă ? Când instalez Gothic3 cu CP 1.74 și traducerea merge perfect.. dar vreau să bag și ContentMod 2.2 pentru că bagă niște texturi noi faine, dar îmi schimbă traducerea în engleză și am încercat totul, îl instalez fară QP, bifez și acolo căsuța respectivă.

Hmm. Traducerea nu tin minte daca a fost testata si pentru ContentMod 2.2, dar nu cred.
Trebuie sa-mi aduc aminte cum s-ar putea face. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)