Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-am blocat
#11
Wink 
Acum am o alta problema....

Trec prin portal....in fine
I-au de la Pirati armura de bandit...
Il omor pe Esteban...acuma eu is sefu...
Omor creaturile alea din mina..."Blodwyn"(sau cum il cheama)vine acolo..il omor.....ii arat capu la Gardian si ma lasa sa intru in templu..cum ii povestea Raven trece prin poarta aia si poarta se inchide...
Merg inapoi la Saturas ii spun povestea cu raven...si ii agsesc toate Pietrele alea...zice sa ma duc la Riodin(sau cum il cheama)sa imi spuna unde is templurile....gasisem toate templurile.....
Satuars imi spune sa ma duc la myxir sa imi spuna ce sa facem...
Myxir imi spune ca trebuie sa gasesc nu stiu ce templu si nu stiu ce Zeu si sa fac ce o facut Raven...
Imi spune cineva unde este acest templu si ce trebuie sa fac?Grin


O zi buna!Grin
replyReply
#12
sau faceti-mi un x pe o harta:

http://www.worldofgothic.com/images/g2ad...gsamus.jpg
replyReply
#13
Du-te la pestera asta:

   

Mergi tot drept si o sa gasesti o casuta mica. Intra in ea ... vei gasi un fel de "cripta", acolo citeste cuvintele pe care ti le-a scris pe o foaie RIodrian.

P.S. Stafia/Fantoma se numeste Quarhodron. Va trebui sa ii raspunzi la niste intrebari... La asta te puteam ajuta noi, sau Saturas Haha
replyReply
#14
(03-14-2010, 03:17 PM)Necro Wrote: Du-te la pestera asta:



Mergi tot drept si o sa gasesti o casuta mica. Intra in ea ... vei gasi un fel de "cripta", acolo citeste cuvintele pe care ti le-a scris pe o foaie RIodrian.

P.S. Stafia/Fantoma se numeste Quarhodron. Va trebui sa ii raspunzi la niste intrebari... La asta te puteam ajuta noi, sau Saturas Haha


Poti sa mi le zici te rog.Grin
replyReply
#15
http://www.youtube.com/watch?v=RXBUk6XzSuM
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink M-am blocat la Gothic 2 NOTR Samy Wing Night 5 2,344 01-25-2011, 05:53 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)