Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spellbound...
#1
Credeti ca vor face treaba buna cu Genesis? Nu cred ca putem spune pana nu vedem niste screenshoturi, sau trailer, da' cred ca mai avem de asteptat...
Ati jucat ceva de la ei, eu nu, daca voi da, dati note si spuneti-va parerile si of-urile :-D-:
[Image: bannersigmi2.jpg]
#2
Nu vor face treaba cu G4, pt. un joc Gothic va iesi un fiasco total pt. ca decat PB poate face un joc Gothic adevarat, atata.
#3
Asta ma tem si eu, dar daca vor colabora cu PB sunt sanse sa se descurce mai bine decat credem. Cum developerii originali ai jocului le-au incredintat proiectul celor de la Spellbound, am si eu incredere in ei.
Sper sa nu ma dezamageasca.
[Image: bannersigmi2.jpg]
#4
Nu se poate, nu au cum sa colaboreze cu PB pt ca PB acum au treaba lor si aceea inseamna sa se ocupe de RPB.
#5
Este adevarat, cei de la Pyrahna Bytes nu au cum sa colaboreze cu cei de la Spellbound, dar cred ca vor face o treaba buna, mai ales ca PB au incredere in ei. (Si, oricum, este mai bine sa lucreze Spellbound la Gothic IV, decat JoWood insisi.)
#6
Personajele din jocurile de la Spellbound mi se pare ca arata ca niste caricaturi, ca unele din desene animate exagerat colorate... Sper sa pastreze stilul Gothic atunci cand creeaza NPC-urile si creaturile, daca le fac sa arate ca niste personaje din Helldorado sau Desperados 2 va fi vai de mama lor...
[Image: bannersigmi2.jpg]
#7
@In primul rnad daca PB a incredintat acet proiect acesti firme inseamna ca are incredere in ei.
2 Am vazut niste screenuri inedite si va pot garanta ca arata mai bine ca Gothic 3.
#8
Asta e un screenshot din jocul Spellbound, Robin Hood - Legend of Sherwood... eu de asta ma temeam, ca G4 va avea o grafica prea asemanatoare cu RH. Sigur ca e de 100 de ori mai buna, nu se compara Gothic cu Robin Hood, dar... seamana prea mult :-$-:


Attached Files Thumbnail(s)
   
[Image: bannersigmi2.jpg]
#9
Cred ca vor face treaba buna ..
You are a Mora !
#10
da.... they better not fuck shit up, sau mii de fani se vor rascula >rezulta> apocalipsa

Spellbound e o firma germano-franceza, ce experienta au francezii in jocuri PC? nu prea stiu vre-un joc frantuzesc.
Cine a jucat ceva de la Spellbound de aici?
[Image: bannersigmi2.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)