Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g3
#1
Ce continuare a povestii are FG fata de G3 simplu?
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#2
sfarsitul la gothic 3 este acela knd accepti calea lui xardas si aceea este ca vor exista mereu razboaie dak zeii vor exista asa ca el iti spune sa gsesti artefactele lui adanos si sa le distrugi ca sa nu mai fie nici o legatura intre zei si oameni apoi iti spune sa omori reprezentantii zeilor adca pe zuben si pe rhobar, dupa ce iai omorat te vei duce cu el in vest unde exista un portal catre unknown lands si apoi iti arata o viziune asupra viitorului(sfarstitul real a lui gothic 3) apoiincepe forsaken gods unde spune ca dupa 2 ani conflictele intre oameni sau cam agravat.acum thorus este stapan peste trelis iar gorn peste gotha si faring dar il gasesti in gotha.trelis si gotha sunt in razboi thorus conducand orcii si gorn rebelii iar nameless stie despre asta si vrea sa opreasca razboiul si sa uneasca in definitv myrtana dar xardas nu accepta acest lucru si are loc o mica disputa intre voi(o lupta) dupa ce parasesti unknown lands te gaseste agon inconstient si te duce in casa la el in silden(asa incepe forsaken gods) .......apoi la sfarsit dupa ce lai omorat pe thorus vei deveni rege si asa se termina jocul.
ca sa termini jocul gothic 3 forsaken gods sunt necesare in jur de 20 de ore de gameplay.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#3
numa 20 de ore???
gothic 3 are nevoie de vreo 100 de ore de gameplay pe putin Grin

(06-05-2010, 02:50 PM)carnage12 Wrote: dupa ce lai omorat pe thorus vei deveni rege si asa se termina jocul.

in sfarsit thorus primeste ce merita Grin
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#4
Nu il omori pe Thorus la sfarsit,scapa...Oricum in final ajungi sa te bati cu maigicanul lui Thorus care invoca cea mai puternica creatura din joc cu ajutoru Ochiului lui Innos.In final,dupa ce ai batut creatura mergi la castel si le spui tuturor ce ai facut etc,si ei te fac rege...Grin
replyReply
#5
(06-05-2010, 07:32 PM)Altair Wrote: Nu il omori pe Thorus la sfarsit,scapa...

no ce naspa Sad mi-am dorit mult sa-l vad intins pe jos (ma rog, oricum io l-am mai batut si in g1, si in g2notr, si in g3 Grin)

(06-05-2010, 07:32 PM)Altair Wrote: Oricum in final ajungi sa te bati cu maigicanul lui Thorus care invoca cea mai puternica creatura din joc cu ajutoru Ochiului lui Innos.

Ochiul lui Innos=Eye of Innos din g2???
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#6
Exact.Partea aia mi-o placut mai mult...:X
replyReply
#7
povestestemi si mie de ochiul lui innos din gothic 3 fogo cum a ajuns acolo ?
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)