Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raducu's threat inchis
#1
Raducu de ce mi-ai inchis threatul "Prietenii mei"???Sad
Ca doar inainte nu-mi faceai asta.
(Am facut alt threat ca sa te intreb asta)
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#2
Ca sa nu va mai certati.
#3
A deci ti-ai dat seama.Da dar Raducu auzi ala era defapt un threat de prietenie.Cu el imi faceam prieteni cu alti useri.Daca poti deschide-l din ca merita sa-mi fac si alti prieteni,cat despre Necro spunei sa nu se mai certe cu mine
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#4
Mai, cand cineva inchide un thread, nu il inchide ca sa apara altul in loc. Zau asa, forumul asta nu e tribunal, gradinita sau mai stiu eu. Cat despre threadul inchis, era doar un alt 'Spam thread'. Daca tii neaparat sa iti faci prieteni nu cauta mereu cearta cu unii si dreptate de la altii ca asta nu inseamna sa iti faci prieteni.
#5
Daca poti sa-l deschizi dar daca stii cum se deschide un threat sa ma inveti si pe mine.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#6
Il deschid pe propria ta raspundere? Daca se mai ajunge la cearta sa-ti dau warn?
#7
Nu nu nu vrau sa fie pace si armonie vreau sa am si eu cum au alti parteneri.Uite spre exemplu Necro este prieten cu ufy si ufy cu el si asa mai departe si de aceea am facut threatul acela ca sa am si eu cine sa ma bage in seama, eu am crezut ca nu ma acceptati aici si am vrut sa vad cine este de incredere.Daca imi dai warnuri acum sa sti ca te provoc sa te lupti cu mine in arena din Mora Sul din Gothic 3HahaHahaHaha
A fost o gluma Raducu.TongueWink
DECI EU VRAU SA AM PRIETENI DE INCREDERE.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#8
Ti-am deschis topicul... vorbim acolo


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)