Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Micro-Joburi pe Internet
#1
Stiu ca multi dintre voi sunteti deja neincrezatori in legatura cu veniturile de pe internet, dar tin sa va anunt ca am descoperit ieri un site care chiar te plateste pentru munca prestata.
Deci, mai multe persoane posteaza diferite joburi simple cum ar fi sa faci 2-3 conturi youtube, sa scrii un articol sa dai click-uri pe anumite reclame etc etc iar pentru munca prestata persoana respectiva te plateste incepand de la 10 Centi pana la 3 dolari sau chiar mai bine.
Inca un punct forte este ca de fiecare membru adus castigi cate 1 $ daca membrul respectiv a acumulat cel putin 25 de Centi.
Banii ii poti scoate in momentul in care ai ajuns la 9 Dolari.
Link de inregistrare

Va astept cu pareri!
replyReply
#2
(07-09-2010, 08:29 PM)Raducu Wrote: Stiu ca multi dintre voi sunteti deja neincrezatori in legatura cu veniturile de pe internet, dar tin sa va anunt ca am descoperit ieri un site care chiar te plateste pentru munca prestata.
Deci, mai multe persoane posteaza diferite joburi simple cum ar fi sa faci 2-3 conturi youtube, sa scrii un articol sa dai click-uri pe anumite reclame etc etc iar pentru munca prestata persoana respectiva te plateste incepand de la 10 Centi pana la 3 dolari sau chiar mai bine.
Inca un punct forte este ca de fiecare membru adus castigi cate 1 $ daca membrul respectiv a acumulat cel putin 25 de Centi.
Banii ii poti scoate in momentul in care ai ajuns la 9 Dolari.
Link de inregistrare

Va astept cu pareri!

si tu cat ai castigat pana acum? daca te-ai inregistrat....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
In seara asta m-am inregistrat Tongue
replyReply
#4
(07-09-2010, 09:02 PM)Raducu Wrote: In seara asta m-am inregistrat Tongue

atunci sa iti zic un secret...oamenii astia iti promit ca atunci cand vei strange 9 dolari iti vor trimite un fel de cod (un pin)....dar chestia mai grava este ca ei "minte" si nu-ti vor mai trimite acest pin si asa le faci si reclama pe gratis....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
ceva gen. asa am patit si eu cu bux. am ajuns pe la 20 dolari si i-am pus sa-mi trimita banii pe un cont. mi-au trimis o p***.
ah. bine ca a fost cenzurat. m-am scapat cu post si voiam sa dau repede edit :"> =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#6
Este bun pentru o campanie de promovare...
Adica sa strang 10 $ iar apoi public un micro job la ei prin care cer link-uri catre site-ul meu. (si ies de 20 de ori mai bine decat daca as primi bani in mana)

Deci care doreste sa-mi ajute proiectele sa-si faca cont si sa raspunda la intrebari in valoatre de 25 de centi.
Multumesc!
replyReply
#7
still a shit. poate sa nu ti-l publice. Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#8
Pai asa fac toti Smile
replyReply
#9
=)) da. dar eu nu am zis nimic de bine de vre-o unu. deci daca sunt rahaturi de publicitate, nu iei tu bani, chill Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#10
mai bine te-ai baga pe lockerz Tongue
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)