Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spacer Error
#1
Exclamation 
Am si eu o problema mai mica sau mai mare cu spacer-ul cand il aprind sta putin si imi apare eroarea urmatoare Unexpected error encountured resolving imports:the loading process will be terminated.

Si dupa aceia apas ok si iese. Daca stiti sau aveti vreo idee cu msa rezolv problema va rog postati.Grin

Aici este si o poza a erori:


Attached Files Thumbnail(s)
   
#2
La ce Gothic?
#3
Gothic 2 scz am uitat sa precizez asta.
#4
daca e la g2 si mie imi apare ceva cu insert original disk Gothic 2 Night Of the raven
#5
Amandoi, instalati asta:
http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=87
#6
Alex ms mult pt program dar acuma am o alta problema .Am dat sa instaleze programu in directorul cu gothic 2 night of the raven si sunt mai mult de cat sigur de asta dar tot nu imi deblocheaza butonul de instal .Daca stie cineva cum sa rezolv problema postati.


Attached Files Thumbnail(s)
   
#7
(07-16-2010, 09:46 PM)NexT Wrote: Alex ms mult pt program dar acuma am o alta problema .Am dat sa instaleze programu in directorul cu gothic 2 night of the raven si sunt mai mult de cat sigur de asta dar tot nu imi deblocheaza butonul de instal .Daca stie cineva cum sa rezolv problema postati.

instaleaza-l in folderul in care ai instalat g2 notr.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#8
(07-16-2010, 09:46 PM)NexT Wrote: Alex ms mult pt program dar acuma am o alta problema .Am dat sa instaleze programu in directorul cu gothic 2 night of the raven si sunt mai mult de cat sigur de asta dar tot nu imi deblocheaza butonul de instal .Daca stie cineva cum sa rezolv problema postati.
Cred ca trebuie sa ai executabilul cu versiunea 2.6 pe care il iei de pe www.worldofgothic.com .
#9
Da iam dat sa se instaleze in folderul cu gothic 2 notr si tot nimic.Am luat si versiunea 2.6 german da la fel cand dau sa instalez patch in g2 director nu deblocheaza proastia aia de buton de install.Nuj dar cred ca e ceva cu g2.
#10
Dar macar ai instalat patch-ul cu versiunea 2.6?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Problema spacer Andrey 12 4,268 06-11-2011, 12:39 PM
Last Post: BIGGER
  Spacer ERORR MG08 0 1,256 01-27-2010, 08:55 PM
Last Post: MG08
  Spacer download MG08 4 2,786 01-26-2010, 04:28 PM
Last Post: Raducu'
  Open error xplozer 5 1,315 07-04-2009, 10:18 PM
Last Post: Edg
  Ajutor incepator in Spacer Helper 12 3,772 07-05-2008, 07:07 PM
Last Post: StoneRage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)