Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Se cauta echipa !
#11
O sa avem nevoie de mai multi, nu strica(cu atat terminam mai repede) dar mai intai sa facem rost de scripturile fara erori de la notr(le caut cu alex de vre-o 3 saptamani am intrebat si rusii si italienii si pe aia de pe wog.com dar nimik inca mai cautam :SadSmile
replyReply
#12
as putea sa va ajut si eu la tradus, sunt destul de bun la engleza... chiar daca profa mea ii rasista am media 10 la engleza si-s in clasa a 11 Tongue (nu zic sa ma laud, ci sa ma luati in echipa chiar daca sunt nou venit)

btw: Hi! I'm new here! Haha))
replyReply
#13
Deci am facut rost de scripturile in limba engleza.Ne putem apuca si in seara asta de tradus daca vrei..echipa se va apuca de saptamana viitoare(mai au niste teze).
Ia id-ul meu [email protected] si discutam pe mess.

Wellcome.Vezi caest un thread de introduceri.
replyReply
#14
I'm IN!!orice ar fi sunt dispus sa traduc din engleza in romana.:-D-:
replyReply
#15
Am cateva intrebari si nelamuriri.
In primul rand, este corect daca traduc Order of Water ca si Ordinul Apei si Valley of Mines ca si Valea Minelor?
Cum sa traduc will-o'-the-wisp?
si in traducere la G1 ati tradus ore ca si cristal, sa-l traduc si eu ca si cristal sau sa scriu minereu?
replyReply
#16
E bine Ordinul Apei,Valley of Mines=Valea Minelor si vezi si tu cum suna nu trebuie sa traduci chiar motamo...
Gold= 'Monede de Aur'
Ore=Cristale
replyReply
#17
Pai, este destul de simplu:

Ore = Cristal
Will-o'-the-wisp = Vointa Soaptei
Valley of Mines = Valea Minelor
Order of Water = Ordinul Apei (Ring of Water = Inelul Apei)

Sper ca iti vor fi de folos. :-oki-:
replyReply
#18
Ok, mersi. Ma-ti ajutat mult amandoi Grin
Back to work! *whistles*
replyReply
#19
Ma bag si io...am media 9 le engleza...mai ales ca vine vacanta...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#20
Filipp deci nu vreu mult de la tine dacat SERIOZITATE..(doar BASERU si ALEX au demnonstrat asta pana akum) ia id-ul meu de mess si mai vb.(iti po oricand da un document de tradus)
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Se cauta modderi pentru Gothic 2: Warsong Th13f 0 962 11-11-2009, 08:48 AM
Last Post: Th13f

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)