Poll: Credeti ca pot juca jocuri pe placa mea video NVIDIA GeForce 7300 GS?
You do not have permission to vote in this poll.
Da placa ta video este buna pentru jocuri
37.50%
3 37.50%
Nu nu e prea e facuta pentru asta
25.00%
2 25.00%
Rezista anumite jocuri la detalii mici
37.50%
3 37.50%
Total 8 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My video card
#1
Ce parere aveti de placa mea video NVIDIA GeForce 7300 GS este buna pentru jocuri sau nu prea este facuta pentru asta e facuta doar pentru filme si foto?Sau nu rezista la jocuri detalii prea mari?
Eu votez la anumite jocuri!
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#2
Pentru ca raspunsul meu sa fie cat mai exact ar trebui sa ne spui toata configuratia PC-ului tau (inclusiv mai multe detalii despre placa video) si cam despre ce jocuri ar fi vorba. Pentru ca e ceva daca vorbim despre Gothic 1 si cu totul altceva daca vorbim despre Crysis.
#3
eu zic ca placa ta grafica e foarte buna am votat prima varianta Wink
[Image: 242idki.png]
#4
(08-20-2010, 12:21 AM)Necro Wrote: Pentru ca raspunsul meu sa fie cat mai exact ar trebui sa ne spui toata configuratia PC-ului tau (inclusiv mai multe detalii despre placa video) si cam despre ce jocuri ar fi vorba. Pentru ca e ceva daca vorbim despre Gothic 1 si cu totul altceva daca vorbim despre Crysis.

Eu pe un forum american am vazut cand intreba unu daca este buna placa lui video adica NVIDIA GeForce 7300 GS si altul i-a raspuns ca este prea slaba tine detalii mici,slabe nu prea tine jocuri.Asta vazusem eu pe un forum.Cat despre configurare eu am AMD Athlon nu mai stiu cat era si 2 GB of Ram.Dar eu cred ca nu prea e facuta placa asta video pe jocuri de aia mi se blocheaza Gothic 3 Oblivion merge cam sacadat dar sunt anumite jocuri care merg.Nu stiu ce sa zic.A si eu am uitat sa va spun ca eu am 2 windowsuri:windows XP si windows VISTA.Eu in general caut pe internet pe VISTA pentru ca merge mai bine internetul.Nu stiu ce sa zic daca vreti sa stiti multe cred ca trebuie sa vad acuma pe XP ce am.Si...ce sa mai zic nu stiu daca o sa-mi mearga Gothic 4.Si vedeti ce solutie imi gasiti nu stiu sincer ce sa mai zic dar in orice caz mi-e teama sa nu fie de la placa asta video.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#5
iti merge g3 perfect pe placa aia grafica dar nu stii tu sa setezi detaliile ce vrei s afie totul la maxim? multumestete ca-ti merge(ma refer in general Grin )
[Image: 242idki.png]
#6
Dar pentru ca sa iti mearga in general jocurile astea mai importante nu e nevoie numai de o placa video buna, ci de intreaga configuratie a PC-ului.
#7
da dar omu a zis ca are 2 giga ram procesor nush ce fel are dar eu zic cai f bun sistemul mias dori eu sal am Sad
[Image: 242idki.png]
#8
Da, dar eu am facut abstractie de posturile lui.
#9
Ce placa video aveti voi?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#10
Pai, tu cred ca ai un athlon 64 x2 4xxx

Placa tine jocurile mai vechi, nu te gandi sa joci starcraft 2, gta 4 etc Haha!

Cat despre mine , eu am un ati hd 5750 si pana acu nu m-a dezamagit cu nimica pe 1280x1024 (doar prince of persia forgotten sands care e cam prost optimizat jocul)
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [RECOMANDARI] Give me some video game ideas Altair xD 17 4,510 07-28-2010, 08:27 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)