Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen help
#1
Am nevoie de help la Risen. Am ajuns in al doilea capitol alaturanduma lui Don Esteban (devenind hunter), totodata mam dus la manastire si am vorbit cu Inquistidor (sau cum il cheama), el mia spus sa caut 4 diskuri (1 il are el da i la dat lui Cyrus sa repare). Intrebarea mea este: Unde gasesc ferma lui Tylda sa vorbesc cu Severin?, pe Cyrus?, (si mai trebuie sa caut un shaman prin est)?. (Doar sami orientati pe o harta din joc ca ma descurc eu :|)
replyReply
#2
Cumpara-ti harta de la Nelson din oras, si vei avea toate chestiile astea marcate pe ea. (Cand te uiti la lista cu misiuni iti apare si locatia pe harta).
replyReply
#3
am cumparat, si am descoperit cum sa faci questurile mai repede Haha cu quest map e langa region map Smile
replyReply
#4
Unde naiba e druidul pe pe care m-a pus sa-l caut Cyrus?

Am cautat pe net si am gasit in mare ce sa fac dar tot nu gasesc rezolvarea. Am vorbit cu Jasmin mi-a zis ca ma va duce lupul ei pe urmele druidului, i-am cumparat blanurile, carnea etc dar tot nu imi arata ala drumul. Staff-ul de druid l-am gasit in timp ce exploram zona.
replyReply
#5
Mergi in coliba druidului si gasesti o bucata de material pe jos - o bucata din roba lui. Ii dai lupului bucata aia sa o miroase si te va conduce spre un templu. Te intorci la Cyrus si il chemi si pe el, eventual il iei cand ajungi cu lupul in dreptul colibei pt ca templul e inchis si iti va da o magie acolo sa spargi o bariera magica.
replyReply
#6
sa fi bine pregatit acolo sunt multi Lizardman :| daca iti prinde o stachie te adoarme daca esti level mic Grin sau daca nu te duci cu Cyrus
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen: Ajutor Szekemri 29 17,608 08-19-2014, 05:15 PM
Last Post: Kyraya
  Risen 2: Lista misiuni si Bariere Raducu' 2 2,487 08-04-2013, 11:29 PM
Last Post: Raducu'
  Risen 2: ajutor Szekemri 37 17,420 03-03-2013, 10:55 PM
Last Post: kelokata
  Risen- Quest Help Buckingham 41 22,437 06-18-2010, 12:38 PM
Last Post: Z3R0 C00L

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)