Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tehnici Esentiale Urbane (sau de supravietuire)
#1
Ce parere aveti despre emisiunea lu Bear Grylls de pe discovery?.
Ati auzit ca vine in romania ? Un scurt interview aici http://www.okmagazine.ro/sectiune/agenda...ire-urbana
#2
am vazut reclama pe discovery dar nush cand este ca as vrea sa ma uit Grin
si tin sa apreciez ca m-am uitat la toate episoadele din "tehnici esentiale de supravetuire"

si mai era inca un tip care practica asta si fara cameraman , filma el singur is mai misto alea fiindca is mai adevarate Smile fara cameraman
[Image: 242idki.png]
#3
(09-05-2010, 09:40 AM)carnage12 Wrote: si mai era inca un tip care practica asta si fara cameraman , filma el singur is mai misto alea fiindca is mai adevarate Smile fara cameraman

Eu nu prea as crede ca era singur. Faptul ca se vede cum isi pozitioneaza singur camera, nu inseamna ca e de unul singur...
#4
(09-05-2010, 12:53 PM)Necro Wrote:
(09-05-2010, 09:40 AM)carnage12 Wrote: si mai era inca un tip care practica asta si fara cameraman , filma el singur is mai misto alea fiindca is mai adevarate Smile fara cameraman

Eu nu prea as crede ca era singur. Faptul ca se vede cum isi pozitioneaza singur camera, nu inseamna ca e de unul singur...

e de unul singur crede-ma
[Image: 242idki.png]
#5
el are si un echipaj care il ajuta sa filmeze
(Tehnici urbane este luni la 20:00 cred) Smile
#6
(09-05-2010, 01:46 PM)Illidan Wrote: el are si un echipaj care il ajuta sa filmeze

nu ma refeream la bear grylls
[Image: 242idki.png]
#7
(09-05-2010, 01:15 PM)carnage12 Wrote: e de unul singur crede-ma

Tu crezi ca el e atat de prost incat sa isi puna viata in pericol pentru o simpla emisiune?
#8
(09-05-2010, 02:44 PM)Necro Wrote:
(09-05-2010, 01:15 PM)carnage12 Wrote: e de unul singur crede-ma

Tu crezi ca el e atat de prost incat sa isi puna viata in pericol pentru o simpla emisiune?

Am mai intalnit oameni ca tine care au pareri similare cu orice pare incredibil sa mor eu :|
(09-05-2010, 01:15 PM)carnage12 Wrote: e de unul singur crede-ma

Tu crezi ca el e atat de prost incat sa isi puna viata in pericol pentru o simpla emisiune?
[/quote]

da
[Image: 242idki.png]
#9
1. sa ma fereasca sfantu, voi despre fiecare porcarie, faceti thread nou. chestia asta poate fi dezbatuta in discutii zilnice.
2. nu este singur, voi aveti cap? are 3 oameni cu el. unul este medic si se ocupa de peisaje [gen cand il vedeti voi de prin elicopter pe bear grylls si toate alea], unul care sta langa el tot timpul si il ajuta in ceea ce face care are o camera destul de decenta, si inca unul care merge inainte si inapoi si inspecteaza terenul. si el de asemenea mai are o camera micuta, modesta ca sa filmeze cand se baga prin pesteri sau cand se urca prin copaci. am vazut documentare intregi depsre bear grylls. omul e foarte tare. poate emisiunea e fake in unele puncte, dar tipul chiar are cojohones. are cunostinte, a fost in trupele speciale din marea britanie si se descurca in tot felul de situatii.

cica fara cameraman. voi aveti asa putin cap sa ganditi la ceea ce ziceti?

ps: nu ma luati cu vrajeli, am vazut fiecare episod in parte cap-coada.
succes, e tot ce am avut de zis.
intelegeti, bine, daca nu, iarasi bine. Smile
.Chorus Romance says Good Night.
#10
ufy citeste cu atentie ca eu nu spuneam de bear grylls ci de altu care este tot pe discovery care e tot despre supravetuire si nu are cameramani cu el ...nu-mi amintesc acum cum se numeste emisiunea ca ti-as da un link ...e un tip mai barbos
gata mi-am amintit emisiunea se numeste survivorman si uite un video http://www.youtube.com/watch?v=tDbimJ-_1...re=related
[Image: 242idki.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)