Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSD template.
#31
pai nu ai gothic in calculator Grin incearca sa faci screenuri Smile la g2 world Wink si g1 grafic Sad Haha
replyReply
#32
saptamana viitoare, maxim viitoarea sapt. o sa vedeti ce am facut...am inceput de la 0....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#33
mult spor
[Image: 242idki.png]
replyReply
#34
(11-12-2010, 02:47 PM)carnage12 Wrote: mult spor

ms...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#35
Am mai facut ceva, dar cred ca am ajuns cam la limita cunostintelor mele de photoshop...stiu ca nu a iesit mare lucru, dar puteti voi sa mai modificati pe acolo ca sa-l faceti sa arate profesionist......tr. numa sa-mi ziceti sa va dau psd-ul...depinde de voi.

Uita-ti o poza : aici....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#36
Eu nu inteleg de ce aveti nevoie de fisierul psd... nu ar fi mai simplu daca ar fi facut direct in (X)HTML & CSS ? Mie mi se pare ca e si mai simplu si mai usor.
Voi aveti nevoie de o singura pagina sau de mai multe (ca pe wog.com)... ?
replyReply
#37
(11-19-2010, 08:58 PM)Necro Wrote: Eu nu inteleg de ce aveti nevoie de fisierul psd... nu ar fi mai simplu daca ar fi facut direct in (X)HTML & CSS ? Mie mi se pare ca e si mai simplu si mai usor.
Voi aveti nevoie de o singura pagina sau de mai multe (ca pe wog.com)... ?

De una singura...Asa s-a cerut...psd-template...si mie imi era mai usor sa fac in macromedia....dar pe acolo e mai greu cu fonturile...de exemplu ca sa faci un font cat de cat a la' Gothic, numai in photoshop poti, cu blending options...maxim sa faci un gif in photoshop, apoi copy paste in html...etc...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#38
Eu credeam ca se vor face mai multe pagini... de ex: "wiki", "forum", "downloads", "news" etc - daca tot v-ati hotarat sa faceti asta, atunci de ce sa nu o faceti putin mai complex?
Din cate stiu Edg s-a ocupat acum ceva timp cu partea "wiki", asa ca ar fi pacat sa nu nu le folosim intr-o sectiune a site-ului...
replyReply
#39
(11-19-2010, 09:27 PM)Necro Wrote: Eu credeam ca se vor face mai multe pagini... de ex: "wiki", "forum", "downloads", "news" etc - daca tot v-ati hotarat sa faceti asta, atunci de ce sa nu o faceti putin mai complex?
Din cate stiu Edg s-a ocupat acum ceva timp cu partea "wiki", asa ca ar fi pacat sa nu nu le folosim intr-o sectiune a site-ului...

facem mai multe, nu-i pb asta...ma gandeam ca vorbeai de altceva...dar prima data, chiar vreau sa stiu daca e buna la ceva chestia ce am facut-o pana acum....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#40
Cum ai zis si tu pepe Grin lipseste profesionalismul Tongue. Apreciez efortul depus, dar... Oricum, intra pe mess sa-ti trimit eu un psd facut de mine sa vezi ce si cum Tongue

Necro: Un template mai mereu se incepe cu protoshop iar apoi se codeazaWink
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)