Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Participantii traducerii Gothic3
#1
Cine a contribuit la traducere sa posteze aici numele de pe forum si cu numele real exemplu:

Carnage12(Scutaru Constantin)
[Image: 242idki.png]
#2
Pepe_the_shepherd (Szekeli Marian)
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#3
Nu cred ca vor vedea toti "traducatorii" topicul, multi nu mai activeaza pe forum.

Show Content
#4
old nick(Sumedrea Nicolae).
#5
(12-20-2010, 01:20 PM)Raducu Wrote: Nu cred ca vor vedea toti "traducatorii" topicul, multi nu mai activeaza pe forum.

Show Content

chiar te rog.
[Image: 242idki.png]
#6
Cryssalis(Vanghele Silviu Cristian) Smile
#7
Eu am cam pierdut partea mea asa ca nu are rost sa-mi spun numele intrucat nu am contribuit cu nimic. Imi cer sincer scuze si vreau sa va spun ca ati facut o treaba grozava! Tineti-o tot asa!
#8
Havoc(Stoilescu Florian)
ori nu ne mai stii, carnage?
#9
(12-20-2010, 07:11 PM)Havoc Wrote: Havoc(Stoilescu Florian)
ori nu ne mai stii, carnage?

vroia sa ne stie si numele...atata totSmile...nu avea de unde sa ne stie numele...
(12-20-2010, 06:40 PM)Skyle Wrote: Eu am cam pierdut partea mea asa ca nu are rost sa-mi spun numele intrucat nu am contribuit cu nimic. Imi cer sincer scuze si vreau sa va spun ca ati facut o treaba grozava! Tineti-o tot asa!

Pai nici nu prea avea rost sa-ti consumi primul post pentru a ne zice asta. Nu ai de ce sa-ti ceri scuze...pana la urma e o munca voluntara si nu cred ca ai promis ceva, cuiva....
Quote:"Tineti-o tot asa!"
Pai trilogia Gothic a fost terminata de tradus....nu cred ca mai avem ce continuaTongueHaha.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#10
forsaken bugs? urmatoarea tinta? Tongue
[Image: 242idki.png]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic3:Pentru incepatori Havoc 4 2,013 08-17-2010, 07:31 PM
Last Post: Z3R0 C00L

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)