Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II: Cel mai bun
#11
cred ca este acel stil in care dupa un anumit moment poti face ce vrei tu fiind ca un GOD al tuturor muritorilor(si al undead) . cum dupa ce ai fost un amarat pricajit pe care il bateu toti acum9duap un anumit nivel) poti controla totul. nimeni pe masura ta. e corect?
unde ii gaseai pe diego,milten ,lester,etc morti in gothci2? (e super simpla si nu cred ca e bug...)
replyReply
#12
intr-o pestera dincolo de zidul orcilor in VoM

Ce mai gasesti dupa zidul acela?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#13
dupa zidul acela se mai gaseste si swamp campul in locul caruia mai e doar apa?mlastina . si pe udenva mai este si un afis dragut :-Grin-:
cum se numeste acel vanator pe care il gasiti la un moment dat mort langa pestera unde l-ati gasit pe marco?
btw: acea pestera era inainte de zid.. dar in fine..
replyReply
#14
hmmm, Engrom Tongue ?

De unde poti face rost de o arma orceasca pentru Harad la inceput?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#15
1.pai cum iesi din khorinis pe acolo pe la mika faci la stanga si mergi pe langa zidul khorinisului. la un moment veti da de o pestera si in ea este o arma de orc (light orc axe)
2. a doua solutie ar fis a mergeti cu bosper la vanatoare si la un moment dat va va intreba daca vreti sa mi continuati si ii veti raspunde da. si veti da de un orc pe care bosper il ucide fusor si de acolo mai pueti lua inca o arma.
cum se numeste acel asasin trimis de rengaru pt a va omora ?
replyReply
#16
Attile se numeste asasinul...

Unde poti gasi colonelul orcilor in capitolul 4 cand acestia invadeaza imprejurimile Khorinis-ului?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#17
cum iesi din khorinis pe la intrarea din nord(parca asa se numea sau daca nu pe la iesirea ce ducea direct la xadas) o iei la dreapta prin padure si la un moment dat inainte de acea ceata de black goblini pe dreapta este un drum printre munti(duce spre khorinis-ca directie) . urmezi drumul acela si dai de o pestera si acolo e comandantul orcilor.
la care dragon ai avut cel putin doua ajutoare(pt al ucide) ?
replyReply
#18
La dragonul din mlastina, erau 2 dragon hunters pe acolo, pe unu-l jenau cizmele Haha
De cate ori trebuie reincarcat Eye of Innos in tot jocul?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#19
trebui rencarcat cate odata dupa uciderea fiecarui dragon deci de 5 ori. (la U.D nu mai era nevoie. )
care era numele pe invers al liderului hotilor de la tabara aia pe munte langa mercenari?
replyReply
#20
RETXED Haha

Care personaj iti spune cine comercializeaza swampweed in harbour district?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III : Cel mai bun Z3R0 C00L 180 63,320 11-30-2014, 10:56 AM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic quiz - old Szekemri 9 4,144 09-05-2014, 08:29 AM
Last Post: IvoD3xxx
  Gothic I : Cel mai bun Kristi 674 164,558 08-04-2014, 10:49 PM
Last Post: Cyrus35
  General: Geniul Gothic I si II Raducu' 503 238,917 08-04-2014, 09:54 AM
Last Post: soul of darkness
  Gothic mini-game Szekemri 7 3,394 01-28-2013, 10:39 PM
Last Post: Bogdan
  Locul de dormit preferat - Gothic 1 Szekemri 9 3,696 01-12-2013, 10:35 PM
Last Post: Cyrus35
Wink GOTHIC QUIZ: by Roby14 Szekemri 71 21,415 02-25-2012, 05:32 PM
Last Post: Raducu'
  Gothic 3: Cel mai bun D0rYn 14 4,017 07-29-2009, 10:59 AM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)