Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic III: Ajutor
Si unde le-ai gasit? Am cercetat de mai multe ori zona destul de amanuntit, deci banuiesc ca au fugit.
replyReply
Probabil ca s-a mai discutat asta pe undeva, dar cum pot sa rezolv sa nu mai fiu atacat instant de Grok in Geldern?
replyReply
Incearca sa faci reputatie cu orcii.... Daca ai moduri sau altceva e posibil sa fi facut tu ceva rau contra orcilor si de aceea te ataca...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Reputatie pe overall te referi sau doar in Geldern (aici am pe la 90 la suta)? In orice caz, nu ma ataca pentru ca as fi facut ceva rau in acea zona, ci pentru ca am eliberat mai multe orase si drep cauza imi zice ca de acum incolo o sa omoare direct orice om care nu pare demn de incredere.
replyReply
Bariera din Vengard dispare vreodată?
Azi am eliberat Myrtana. Am eliberat toate oraşele şi am omorât toţi orcii, din înăuntru şi din afara barierei.
I-am spus şi regelui, însă tot nu face nimic împotriva barierei.
Acum plec în Nordmar. Întrebarea rămâne, va dispărea sau nu bariera?
Sup
replyReply
(04-15-2014, 10:24 PM)Warhell Wrote: Bariera din Vengard dispare vreodată?
Azi am eliberat Myrtana. Am eliberat toate oraşele şi am omorât toţi orcii, din înăuntru şi din afara barierei.
I-am spus şi regelui, însă tot nu face nimic împotriva barierei.
Acum plec în Nordmar. Întrebarea rămâne, va dispărea sau nu bariera?

Mă, bună întrebare. Haha Eu țin minte că nu a dispărut. Dar nu garantez.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Spărios rege mai e şi ăsta. Acum cred că îi e frică de câini şi de muşte.

Ce mă disperă Nordmaru ăsta. Plin de buguri.
Ăla nu-mi dă piatra străbunicilor, altu mă provoacă să ne duelăm, iar apoi mă atacă tot satu' ...
Nu mai zic că mă pierd tot timpul pe aici.
Sup
replyReply
Nu cred ca dispare bariera, ceea ce e uncool, mai ales ca nu se intampla altceva dupa ce eliberezi Myrtana.
replyReply
La un momentdat daca , erati atenti intrebi magu de foc de sus si iti zice ca bariera nu va disparea decat dupa ce se termina razboiul sau ceeva in genu ...
in acest moment sunt foarte confuz , nu stiu daca sa lupt pentru orci impotriva rebelilior sau invers
cum vi se pare mai distractiv si totodata mai moral ?
replyReply
(04-17-2014, 10:16 AM)IvoD3xxx Wrote: in acest moment sunt foarte confuz , nu stiu daca sa lupt pentru orci impotriva rebelilior sau invers
cum vi se pare mai distractiv si totodata mai moral ?

Moral ar fi sa alegi partea lui Adanos. Asa zicea si Xardas. Daca alegi altceva, el iti spune ca nu se astepta sa faci alegerea asta.

Mai distractiv nu stiu. Eu l-am terminat doar de partea lui Adanos si a lui Innos. Innos mi s-a parut al naibii de imoral ca personaj cand alegeai partea lui.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic I: Ajutor Ducipal 465 237,192 10-29-2015, 04:38 PM
Last Post: XC Ianny ###
  Gothic 3 Forsaken Gods Naked 1 1,480 06-04-2015, 08:44 PM
Last Post: Hiperboreanul
  Gothic II - Night of the Raven: Ajutor maZe 1,015 348,251 05-11-2015, 08:55 AM
Last Post: Daenvgiell
  Gothic II Night of the Raven - Access Violation Ciocoflender 4 2,443 05-03-2015, 06:09 PM
Last Post: Ciocoflender
  Gothic III - Forsaken Gods: Ajutor Cryssalis 63 15,141 10-22-2014, 02:58 PM
Last Post: TequilaMotto
  Gothic 3 - Forsaken Gods in limba romana Deneky 7 2,914 09-07-2014, 01:13 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 3 prescurtari Deneky 6 3,601 09-03-2014, 12:19 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 2 Notr - rezolutie gigea 4 2,031 09-02-2014, 02:28 PM
Last Post: gigea
  Win7 Nu merge Gothic 2 meph144 4 2,613 07-18-2014, 06:45 PM
Last Post: meph144
  Gothic IV: Ajutor Carnage 96 39,743 07-11-2014, 10:55 PM
Last Post: TequilaMotto

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)