Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revelion 2011!!!
#1
Cum ati petrecut revelionul ?
#2
Eu l-am petrecut acasa la domnul Dracula, adica la Bran....Nu stiu de ce, dar mi se pare ca isi cam pierde farmecul trecerea asta dintre ani....bn. suntem romani si ne plictisim repede de anumite lucruri...trebuie sa ne intelegem.Haha
Voi?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#3
eu la un hotel (partyyyy)
am stat pana la 5 jumate dimineata
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#4
eu imi bag _____ mam imbatat ca un porc in oras.in piata civica cu tona de sampanieSmile...........si dute frate acasa la 1:30... si hopa ma prinde taicamiu........dupa chef Smile ......... 2 vomituri Haha si dupa aia culcare Haha
#5
(01-01-2011, 05:47 PM)Cryssalis Wrote: eu imi bag _____ mam imbatat ca un porc in oras.in piata civica cu tona de sampanieSmile...........si dute frate acasa la 1:30... si hopa ma prinde taicamiu........dupa chef Smile ......... 2 vomituri Haha si dupa aia culcare Haha

presupun ca problemele au inceput doar dupa ce te-ai trezit...Haha...pe la 6 dimineata cand am ajuns eu, ai mei dormeau dusi....problema a fost ca am mai adus inca 3 acasa si cand m-am trezit(pe la vreo 11), explica frate ce cauta astia la tine in casa...pai asta-i fostu coleg, asta sta departe si m-a rugat sa doarma aici si pe asta nu o cunosc...Haha...si uite asa din cauza unora sufera doar unulHaha...bn sufera e mult spus, ca nu s-a intamplat nimic defapt...Smile
App. carnage cred ca inca se recupereaza...daca nu a postat pana acumHaha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#6
Eu am petrecut o mare parte din seara la un concert din Iasi iar in cealalta parte am fost sa uram fetelor un an nou fericit si alte de astea. Acasa am ajuns destul de devreme 3 juma 4 si mi-a trebuit aproape toata ziua de azi sa "ma refac" in seara asta va urma partea a 2Smile.
#7
Haha am uitat sa pomenesc ca miam facut basici la picioare de la ghete ca sa nu alunec pe gheata Haha
#8
Puya-American dream caracterizeaza la sange lumea ...
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
#9
Eu am petrecut cu o alta familie printre care si un prieten,si jucam gothic Haha.
[Image: 242idki.png]
#10
... greu...
.Chorus Romance says Good Night.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)