Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Witcher Enhanced Edition
#1
Am o problema la The Witcher.Cand lupt nu-mi arata schemele pe care le face cu sabia,imi arata ca ii scade viata la inamic.Vreo idee care ar fi problema?
replyReply
#2
Ca tot e vorba de Witcher, eu nici macar nu mi-am putut da seama dupa o jumatate de ora cum sta treaba cu stilurile de lupta (adica datu' cu sabiaSmile ) ...Sa nu mai zic ca din 30 de minute de jucat 25 au fost doar filmulete...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
pai daca nu ma insel ai: strong style pt adversari gen brute, heavy arnour: fast style pt rogues, echipati de obicei cu knife si mai un stil pe care-l folsesti cand esti inconjurat de mai multi; indeferent de stil, dai click pe dusman si astepti sfarsitul atacului(sabia luminoasa) pt a da un nou click si a realiza un combo; parca un combo are maxim 3 atacuri, ultimul cu cel mai mare dmg( depinde si cat de mult ai upgradat stilul respectiv); eu zic sa-l joci, e unul dintre cele mai bune rpg-uri(locul 3 in preferintele mele dupa Gothic 1,2)
[Image: 29lip2u.png]
replyReply
#4
Strong Style - pentru inamici puternici;
Fast Style - pentru inamici rapizi;
Group Style - pentru inamici inferiori care ataca in grupuri;
Cat despre chestia aceea ca doar "iti arata ca le scade viata", ideea e ca la Gothic/Risen tot click-uiesti, iar la The Bitcher Grin un singur click initiaza o secventa de atacuri. Adica: Gothic - 1 Click = 1 Atac; The Witcher - 1 Click = 3-4-5 atacuri.
Fighting back!...
replyReply
#5
Sigur e un bug... ai ultimul peci?
replyReply
#6
e clar ca e un bug...din pacateSad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#7
am avut si eu aceasta problema dar la mine sa dovedit sa fie de la placa video am avut multe ale chiesti care nu le vedeam
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Divinity Dragon Comander Imperial Edition cornel 0 1,049 08-15-2013, 10:37 PM
Last Post: cornel

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)