Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Templier in G1
#1
Va rog daca se poate sa imi spuneti cum se ajunge templier in G1 ? Multumesc.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#2
Prima data trebuie sa ajungi novice, iar dupa ce omori the minecrawler queen in capitolul 2 vorbesti cu Angar si te face templier.
[Image: 242idki.png]
#3
Ca sa ajungi novice trebuie sa faci misiunile Gurusilor.
#4
Trebuie sa convingi minim 4 Gurusi pentru a ajunge novice.
[Image: 242idki.png]
#5
Va multumesc mult in numele juniorului meu.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#6
ca sa faci asta trebuie sa :
Sa-i faci pe toti guru sa vorbeasca...
Vei reusi cu unul daca te duci in New Camp vorbesti cu un ball si el te trimite sa vinzi swampweed le vinzi si acolo unde iti cere ce vrei in schimb ii zici: -Help me enter the brotherhood.
El iti va da o tigare care sal adoarma pe guru ala care sta si le vorbeste novicilor.. El iti va zice ca esti gata sa iei roba...
Dupa aia te duci la Lester, "vorbesti" cu guru (observand ca nuti raspunde), Lester iti va spune ca nu e bine sa vorbesti cu el .blabla......
dupaia ii spui sa-ti arate unde este nu stiu ce dupa aia dupa ce te indepartezi de guru il opresti si il intrebi cum sa faca sa poata sa vorbeasca guru cu tine ........in fine lester te va ajuta .......... dupa asta te duci la producatorii de swampweed (producatorii) si vorbesti cu un novice (nuj cum il cheama dar are nume) El iti va cere sa-l chemi pe unu la munca (il gasesti acolo langa Nyras sau cum il cheama, cel care vinde tigari ,fumand) dupa cel bati sil trimiti la munca Guru va vorbi cu tine ceranduti sa faci rost de swampweed(plante) ducandute la un grup de culegatori in mlastina...... dupa liderul iti va da plantele numai daca omori niste bloodfly ...........deci dupa cei dai plantele Gurului..............reusesti sa faci 3 aprobari ,......... a patra care iti trebuie este sa-l cauti pe guru care predica niste novice (este caracterizat pentru ca vorbeste cu tine, nu cel care sta intrun altar ci cel care sta langa o casa) el iti va cere sa aduci un novice .......in fine vorbesti cu scrapper (cam asa ceva, un tip din Old Camp bineinteles este in swamp camp, si il vei observa ca nu este imbracat in novice) iti spune ca are un prieten in old camp (il cauti, dai spaga la garzi si te duci la swamp camp vorbesti cu guru ala si ai terminat) .......
#7
Oau,super explicatie Cryssalis.Multam mult.Cred ca se poate inchide acum thread-ul.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#8
As you wish

Daca mai ai o nelamurire posteaza pe Gothic 1 ajutor Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)