Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcania Fall of Setarrif
#31
Salut,am o intrebare va rog din Arcania.
Exista un copac imens in Arcania,gen ca in Avatar ? Si daca da,este ceva in coroana lui,ceva mai special ? Intreaba juniorul meu,nu eu. :-)))
A vazut intr-o poza si e curios.
Multam mult.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#32
In addon-ul Fall of Setarrif nu stiu daca o sa fie, dar in Arcania simplu este. Acest copac reprezinta principalul punct de 'atractie' pentru Milten. Bine acum, o copie ieftina a lui Milten din g-urile anterioare.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#33
Multumesc Marian.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#34
stiu ca nu e threadul potrivit... dar arcania simplu merge pe win 7 32 bit????? poate cineva de pe acest forum a incercat
replyReply
#35
(07-29-2011, 09:06 PM)octav007 Wrote: stiu ca nu e threadul potrivit... dar arcania simplu merge pe win 7 32 bit????? poate cineva de pe acest forum a incercat

E compatibil.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#36
io dabia astept sa iasa Grin mie mi a cam placut gothic 4 =)
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#37
(08-19-2011, 12:22 AM)alexbaros Wrote: io dabia astept sa iasa Grin mie mi a cam placut gothic 4 =)

Asteapta tu asteapta. Haha Primisem un mail de la jowood (fiind simplu membru pe forumul lor), da' n-am prea inteles ce vroiau sa spuna...oricum cereau ajutor semnarea unei petitie.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#38
(08-22-2011, 07:13 PM)Terente Wrote:
(08-19-2011, 12:22 AM)alexbaros Wrote: io dabia astept sa iasa Grin mie mi a cam placut gothic 4 =)

Asteapta tu asteapta. Haha Primisem un mail de la jowood (fiind simplu membru pe forumul lor), da' n-am prea inteles ce vroiau sa spuna...oricum cereau ajutor semnarea unei petitie.

Acel e-mail l-am primit si eu Grin

More infos :

As we reported two month ago, significant parts of the insolvent publisher JoWooD were bought by a swedish company. The plan was to reboot lots of the JoWooD games and communities. Now JoWooD became a wholly owned label of the newly founded Nordic Games GmbH. The company is located in Austria to maintain business activities.

Right now the JoWooD websites and forums where shut down. During the next weeks new websites will be created and launched. As explained in the press release, all old forum threads and data files will be included in the re-launch.

If this new development incdreases the chance for the release of the already finished Arcania add-on is unknown.


Sursa wog.com
[Image: 242idki.png]
replyReply
#39
Se pare ca JoWood (care era aproape de faliment in Ianuarie) si The Adventure Company au fost cumparate de compania suedeza Nordic Games, conform Wikipedia.

Acel e-mail sustine si el aceste lucruri, precum si inchiderea temporara a site-ului oficial JoWood, cu mentiunea ca forumul va ramane intact la relansarea acestuia.

In ultimul paragraf se spune ca nu este cunoscut daca aceasta achizitie va creste sansele de lansare ale add-on-ului Arcania DEJA TERMINAT.


Nu vi se pare cam ciudat ca nu lanseaza un joc finalizat? Grin
replyReply
#40
(09-09-2011, 01:24 AM)PhantomR Wrote: In ultimul paragraf se spune ca nu este cunoscut daca aceasta achizitie va creste sansele de lansare ale add-on-ului Arcania DEJA TERMINAT.


Nu vi se pare cam ciudat ca nu lanseaza un joc finalizat? Grin

Atat timp cat nu le acopera investitiile, care ar fi rostul?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)