Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcania Fall of Setarrif
#41
Daca Arcania Fall of Setarrif se va lansa, producatorii anuntau ca vom putea sa fim in rolul mai multor personaje, nu numai in rolul lui emo nameless. Acest lucru este o noutate pt. serie si cred ca e ultima lor incercare de a iesi din aceasta mizerie care au provocat-o.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#42
sper sa fie un joc bun...si sa aiba peste 20-25 de ore de joc...Smile
Om trai si om vedea!!!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#43
Arcania Fall of Setarrif a fost lansat de curand!
[Image: 242idki.png]
replyReply
#44
E standalone?
replyReply
#45
da, este stand alone
replyReply
#46
Un intro de nota 10.

Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#47
(10-05-2011, 11:23 AM)Zamolxis1 Wrote: sper sa fie un joc bun...si sa aiba peste 20-25 de ore de joc...Smile
Om trai si om vedea!!!

Imi pare rau ca te dezamagesc, dar l-am terminat in vreo 5, 6 ore. Foarte slab...Am luat un "aperitiv" tare, g1 si acum ,dupa o masa "saracacioasa" ma delectez cu un "desert" delicios, g2notr.
replyReply
#48
frumos zis old nickWink...imi plac vb tale intelepte de jamaican drogatHaha...glumescWink
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#49
(11-02-2011, 06:07 PM)Zamolxis1 Wrote: frumos zis old nickWink...imi plac vb tale intelepte de jamaican drogatHaha...glumescWink

Am omis sa precizez ca "masa saracacioasa" e fall of ...arcania, dar cred ca te-ai prins.
Si ar trebui ca in postul tau sa apara macar un cuvant on topic, pentru ca in fall of arcania (n.b.!) nu apare niciun jamaican drogat (si eu glumesc, deocamdata). Haha
replyReply
#50
Haha...ar fii fain sa apara...si sa vorbeasca gen Rasta MannaHaha...oricum arcania fall of setarif e naspa pentru ca nu-mi merge pe calcSmile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)