Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max Payne 3
#31
(09-27-2011, 05:20 PM)Zamolxis1 Wrote: da dar e ca si cand l-ai vedea pe nameless hero chel ,cu proteza dentare...si strigand intr-una ca il doare splina...eu sincer daca l-as vedea asa pe nameless hero as innebuni...din pricina faptului ca imi aduc aminte ca am omorat tot felul de dragoni cu el.
La fel ii si aici ...te simti trist vazand ce a ajuns max payne...adica un batranel care are probleme de prostata si se da cu crema pentru intretinerea articulatiilor Sad

Haha Eu nu as innebunii fiindca anii trec si toti imbatranim iar max payne sper ca nu si-a prea pierdut din calitatile de matrix.
Smirk
replyReply
#32
nush ce sa zic...dar eu voi juca jocul desi imi face greata numai cand il vad pe max payne in halul care arata...Sad(unul dintre jocurile copiilariei mele)
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#33
(09-27-2011, 05:28 PM)Zamolxis1 Wrote: nush ce sa zic...dar eu voi juca jocul desi imi face greata numai cand il vad pe max payne in halul care arata...Sad(unul dintre jocurile copiilariei mele)

Cati ani ai?
Smirk
replyReply
#34
stiu ca a sunat urat faza cu copilaria...ma refeream la atunci cand aveam vreo 8-9 ani...si app varsta mea o gasesti in thred-ul de prezentareWink
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#35

Parca si-au mai spalat din pacate cu acest video.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#36
(11-19-2011, 01:01 PM)Terente Wrote:

Parca si-au mai spalat din pacate cu acest video.

Pare promitator si este Smile, observ ca sunt 2 caractere diferite cu care o sa joci.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#37
(11-19-2011, 02:16 PM)Carnage Wrote: Pare promitator si este Smile, observ ca sunt 2 caractere diferite cu care o sa joci.

E acelasi personaj, doar ca Max are o criza si se tunde chel. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#38
Update time


----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#39
L-am terminat pe xbox 360. Merita jucat!
replyReply
#40
(07-15-2012, 02:46 AM)Ionutzel Wrote: L-am terminat pe xbox 360. Merita jucat!

Are o grafica superba, cum nu am mai vazut niciodata. (nici nu am jucam multe jocuri noi, recunosc). Povestea este descrisa perfect de Max.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)