Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen: Ajutor
#21
(02-10-2012, 05:47 PM)kelokata Wrote: Multam Marian de raspuns,e bine de stiut si de magii.Pe junior il interesa ce fel de Magicieni sunt.(exemple adica,tipuri)

Multumesc.

Cate tipuri? Ahaa... Un singur tip, care are rangurile realizate ca in Gothic. De la novice, pana la mage.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
Multam Marian.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#23
Salut,
Dupa ce se trece de casa abandonata a lui Jan ce trebuie facut,pentru ca in apropiere era un templu pazit de garzi.Dupa bataia luata de la garzi juniorul s-a trezit in manastirea din munte.Ce trebuie facut ca misiune cred ca sa nu mai fie atacat ?

Multumesc.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#24
(03-28-2012, 10:29 PM)kelokata Wrote: Salut,
Dupa ce se trece de casa abandonata a lui Jan ce trebuie facut,pentru ca in apropiere era un templu pazit de garzi.Dupa bataia luata de la garzi juniorul s-a trezit in manastirea din munte.Ce trebuie facut ca misiune cred ca sa nu mai fie atacat ?

Multumesc.

Deoarece s-a luat la bataie cu Inchizitia, acestia l-au dus la manastire. Nu stiu exact, dar cred ca acum mai poate doar sa faca misiunile de la manastire, pana cand i se va da drumul.

Spun ca nu stiu, deoarece nu am urmat calea aceasta de a fi luat fortat de catre Inchizitie.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#25
Multam Marian,cam tarziu multumirile...

1.Cum poate sa faca ca sa il lase garda de la templul lui Don Esteban sa intre inauntru ?
2.Cum poate sa faca sa nu il mai atace membrii Inchizitiei ?
3.Unde si cum il gaseste pe Eldric ?

Multumesc mult. Smile
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#26
Din cate stiam eu, daca ajungi la manastire nu mai scapi... O sa devii novice apoi warrior of the order/magician
replyReply
#27
Ma mie numi merge RIsen,ma poate ajuta cineva.(imi apare ca "REQUESTED SISTEM GRAPHIC.....) dAR am 512MB video 3ghz procesor si 1 GB RAM.are cineva o idee ce ar trebui sa fac.
replyReply
#28
Nu văd care ar fi problema .. îndeplineşti cerinţele minime. Te referi la Risen 1, nu?
Sup
replyReply
#29
Salut!
Problema mea este la quest-ul in care trebuie sa il gasesc pe eldric. L-am gasit pe Cyrus , am gasit maneca din coliba , am mers la Jasmine i-am cumparat blanurile am cumparat si carne de la ea dar cand dau click "sa vorbesc" cu rufo cu lupul nu se intampla nimic, Am incercar cu jest spell dar nimic . Daca e un bug , exista vreun patch ceva sa il rezolv?
replyReply
#30
Cred ca ai dreptate, sunt cateva questuri pe care le-am facut si eu, si cand incep sa vorbesc cu un npc nu merge, dau click stanga dar nimic, parerea mea cred ca este de la quest.

Intrebare: Vorbiti despre risen 3? daca este asa, eu cred ca 20% din questuri au bug, ma refer la felul in care nu poti sa completezi unele questuri. Vorbesti dar nu se intampla nimic.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen 2: Lista misiuni si Bariere Raducu' 2 2,487 08-04-2013, 11:29 PM
Last Post: Raducu'
  Risen 2: ajutor Szekemri 37 17,423 03-03-2013, 10:55 PM
Last Post: kelokata
  Risen help Cryssalis 5 4,192 09-02-2010, 01:42 AM
Last Post: Cryssalis
  Risen- Quest Help Buckingham 41 22,442 06-18-2010, 12:38 PM
Last Post: Z3R0 C00L

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)