Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii despre vise
#1
Titlul spune totul. Ce mai visati noaptea? Si, mai ales, ati avut vreodata vreun vis Gothic? Grin
replyReply
#2
Numai unul.....frate...visam cu noptzile......stiu ca o data am facut o pauza.....n-am mai jucat Gothic II o perioada..ca sa-mi revin...ca nu mai stiam ce sa fac....eram terorizat...visam numai orci...Dragoni...bla.bla.....
replyReply
#3
cate....am visat,...numai pe dragoni eram ,si numai orci omoram ..Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#4
Ba fratilor eu intr-o seara am visat ca am sa ma trezesc, si a doua zi chiar s-a intamplat(asta inseamna ca sunt clar vazator)
replyReply
#5
Haha...NEBUNIE...DA CN A VISAT SEEKERI VREODATA???? yo da....
replyReply
#6
vise cu seekeri nu, in general cum ma plimb in Gothic 1 pe toata harta fara armura fara nimic, numa' cu o sabie ruginita si cu niste molerats urmarindu-ma, apoi dau de un dragon si ma trezesc....
sa imi mai amintesc niste vise Gothic si le postez Grin
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#7
Odata visam ca dadeam cu sabia in stanga si in dreapta...si mi se facuse mila de orci...Haha....si m-am trezit....
replyReply
#8
Nu am avut niciodata un vis din Gothic, nu credeam ca cineva chiar poate sa viseze asa ceva ...

Si oricum nu tin minte niciodata ce visez ...
replyReply
#9
Yo odata am visat....cum am ajuns in Valley of The Mines......si era intunerik(fix cum se intampla in joc)..in fine...si mergeam spre castel....da mergeam.....mergeam......si nu mai ajungeam....am zis ca am mers cateva ore.....cand m-am trezit..am crezut ca e dimineatza...dar de fapt nu dormisem decat 1 ora....si era abia 12 noaptea ceasu'......si dai somn..si iar vis cum fug in VOM....COSMAR FRATE!!!
replyReply
#10
hahahahahaha, am visat cu RPB! dar........... am uitat........... Sad(
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,756 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 70,368 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Impresia mea despre Gothic Remake Playable Teaser meph144 0 505 09-04-2021, 06:35 PM
Last Post: meph144
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 163,902 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  YouTube - Discutii generale Bogdan 54 15,298 02-15-2014, 07:50 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)