Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii Quiz - Arena
#1
CONCURS WoG quiz.

NELAMURIRI PROBLEME ETC

Diego, ai vazut poza pe care scria trimite rezultatul? Pe aia trebuie sa apesi si sa completezi formularul. Screenshot ai facut?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#2
mnu ca nu-mi mai merge sorry
dar oricum nu-i paguba ca nu stiam sa raspund la intrebarile de la gothic 3 Haha
#3
(04-15-2011, 02:50 PM)D13g0 Wrote: mnu ca nu-mi mai merge sorry
dar oricum nu-i paguba ca nu stiam sa raspund la intrebarile de la gothic 3 Haha

Pai nu conteaza, nu trebuie sa ai punctaj maxim. Oricum la cat de greu e dupa parerea mea nimeni nu va completa corect 50% din intrebari. Dar nu'i bai, nu exista limita.

Apropo: Staff-ul wog.ro nu are nici o legatura cu concursul! Acest quiz este realizat si premiat de @Pepe pe care tin sa-l felicit pentru initiativa.
#4
Timpul e prea scurt, sunt unele parti in care trebuie sa aranjezi 4-5 replici sau evenimente si trebuie sa te uiti peste ele sa mai si gandesti, oricum este foarte interesant facut mie mi-a placut mult quizul.
[Image: 242idki.png]
#5
(04-15-2011, 09:04 PM)carnage12 Wrote: Timpul e prea scurt, sunt unele parti in care trebuie sa aranjezi 4-5 replici sau evenimente si trebuie sa te uiti peste ele sa mai si gandesti, oricum este foarte interesant facut mie mi-a placut mult quizul.

Dar totusi de ce nu ai completat formularul? : ))
Hai ca incepe sa-mi placa. Nu merge? ca sa stiu si eu.... Ce mi-ai trimis tu prin pm nu imi arata nimic. Si cand spun nimic, chiar nimic.: )) Acum va urma Crysaliss...
Cred ca o sa dam premiul dupa ochi frumosi, daca niciunul nu imi dati punctajul.: ))
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#6
ce este cu mine ???
#7
(04-15-2011, 10:14 PM)Cryssalis Wrote: ce este cu mine ???

Presupuneam ca tu vei fi al treilea participant.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#8
da vreau sa particip, dar sa fiu anuntat la ce ora (sau asta nu conteaza?)
#9
(04-15-2011, 11:09 PM)Cryssalis Wrote: da vreau sa particip, dar sa fiu anuntat la ce ora (sau asta nu conteaza?)

Nu conteaza. Dar te rog fii primul care urmeaza instructiunile si trimite rezultatul prin intermediul pozei de sub quiz.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#10
De la cati ai primit rezultatele?
[Image: 242idki.png]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [CONCURS] Quiz! - Intrebari Gothic Edg 9 2,390 08-06-2009, 08:20 AM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)