Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
help
#1
Salut, sunt nou pe aici si acum m-am apucat si eu sa joc gothic 2.Un prieten mi-a spus ca atunci cand ajung in oras dupa ce vb cu Andre trebuie sa ma iau dupa el si trebuie sa caut un ou de dragon si imi iau dragon si pot sa-l calaresc.Pe youtube am vazut niste filmuete cu tot jocu de la cap la coada si nu am vazut sa fi avut ala nicun dragon.Va rog mult sa imi explicati si mie ce trebe sa fac cand ajung la Andre si cum deschid cuferele alea 2 la intrarea in oras (este un gardian la intrare si nu ma lasa dar l-am adormit cu o vraja si am intrat dar nu pot deschide cuferele) daca trebuie sa-mi iau dragon si sa-l calaresc si de unde iau armura.
#2
nu exista asa ceva ... adik nu poti calari nimic in gothic si in al doilea rand eu nici nu stiam k Andre pleaca vreodata de acolo...
#3
Inseamna ca vb prosti prietenu meu.Ms mult.
Si am mai vazut pe youtube niste filmulete unde la chapter 6 omora dragonu ala mare si alte filmuete in care playeru trebuia sa omoare un dragon de foc unu de geata unu verde si inca nustiu cati,este acelasi gothic sau diferit?
#4
(04-28-2011, 06:23 PM)claudiu1994 Wrote: Salut,sunt nou pe aici si acum mam apucat si eu sa joc gothi2.Un prieten mia spus ca atunci cand ajung in oras dupa ce vb cu Andre trebuie sa ma iau dupa el si trebuie sa caut un ou de dragon si imi iau dragon si pot sal calaresc.Pe youtube am vazut niste filmuete cu tot jocu de la cap la coada si nu am vazut sa fi avut ala nicun dragon.Va rog mult sa imi explicati si mie ce trebe sa fac cand ajung la Andre si cum deschid cuferele alea 2 la intrarea in oras (este un gardian la intrare si nu ma lasa dar lam adormit cu o vraja si am intrat dar nu pot deschide cuferele) daca trebuie sa-mia iau dragon si sa-l calaresc si de unde iau armura.

Lol, teapa.

(04-28-2011, 07:23 PM)claudiu1994 Wrote: Inseamna ca vb prosti prietenu meu.Ms mult.
Si am mai vazut pe youtube niste filmulete unde la chapter 6 omora dragonu ala mare si alte filmuete in care playeru trebuia sa omoare un dragon de foc unu de geata unu verde si inca nustiu cati,este acelasi gothic sau diferit?

In capitolul 4 omori patru dragoni iar in capitolul 6 mai omori inca doi, good luck si data viitoare nu mai crede prostiile prietenului tau Haha.
[Image: 242idki.png]
#5
in cap 6 a vrut sa spuna mai omori 2
#6
(04-28-2011, 06:23 PM)claudiu1994 Wrote: Salut,sunt nou pe aici si acum mam apucat si eu sa joc gothi2.Un prieten mia spus ca atunci cand ajung in oras dupa ce vb cu Andre trebuie sa ma iau dupa el si trebuie sa caut un ou de dragon si imi iau dragon si pot sal calaresc.Pe youtube am vazut niste filmuete cu tot jocu de la cap la coada si nu am vazut sa fi avut ala nicun dragon.Va rog mult sa imi explicati si mie ce trebe sa fac cand ajung la Andre si cum deschid cuferele alea 2 la intrarea in oras (este un gardian la intrare si nu ma lasa dar lam adormit cu o vraja si am intrat dar nu pot deschide cuferele) daca trebuie sa-mia iau dragon si sa-l calaresc si de unde iau armura.

probabil un mod la g2 dar nu cred........ faza cu armura, trebuie sa ai notr addon si mi se pare ca tre sa vb cu lares mai intai ca sa deschizi cufere... il intrebi i need some good clothes si el iti spune sa cumperi o vraja de sleepe si sal adormi pe paznic Wink
#7
(04-28-2011, 11:28 PM)Cryssalis Wrote:
(04-28-2011, 06:23 PM)claudiu1994 Wrote: Salut,sunt nou pe aici si acum mam apucat si eu sa joc gothi2.Un prieten mia spus ca atunci cand ajung in oras dupa ce vb cu Andre trebuie sa ma iau dupa el si trebuie sa caut un ou de dragon si imi iau dragon si pot sal calaresc.Pe youtube am vazut niste filmuete cu tot jocu de la cap la coada si nu am vazut sa fi avut ala nicun dragon.Va rog mult sa imi explicati si mie ce trebe sa fac cand ajung la Andre si cum deschid cuferele alea 2 la intrarea in oras (este un gardian la intrare si nu ma lasa dar lam adormit cu o vraja si am intrat dar nu pot deschide cuferele) daca trebuie sa-mia iau dragon si sa-l calaresc si de unde iau armura.

probabil un mod la g2 dar nu cred........ faza cu armura, trebuie sa ai notr addon si mi se pare ca tre sa vb cu lares mai intai ca sa deschizi cufere... il intrebi i need some good clothes si el iti spune sa cumperi o vraja de sleepe si sal adormi pe paznic Wink

Faza cu Lares si cuferele nu exista, practic sari zidu prin spate si iei tot ce-i acolo apoi poti trece pe langa paznic ca nu-ti zice nimic.

@Diego da mersi, am editat acum cateva clipe.
[Image: 242idki.png]
#8
(04-28-2011, 11:28 PM)Cryssalis Wrote:
(04-28-2011, 06:23 PM)claudiu1994 Wrote: Salut,sunt nou pe aici si acum mam apucat si eu sa joc gothi2.Un prieten mia spus ca atunci cand ajung in oras dupa ce vb cu Andre trebuie sa ma iau dupa el si trebuie sa caut un ou de dragon si imi iau dragon si pot sal calaresc.Pe youtube am vazut niste filmuete cu tot jocu de la cap la coada si nu am vazut sa fi avut ala nicun dragon.Va rog mult sa imi explicati si mie ce trebe sa fac cand ajung la Andre si cum deschid cuferele alea 2 la intrarea in oras (este un gardian la intrare si nu ma lasa dar lam adormit cu o vraja si am intrat dar nu pot deschide cuferele) daca trebuie sa-mia iau dragon si sa-l calaresc si de unde iau armura.

probabil un mod la g2 dar nu cred........ faza cu armura, trebuie sa ai notr addon si mi se pare ca tre sa vb cu lares mai intai ca sa deschizi cufere... il intrebi i need some good clothes si el iti spune sa cumperi o vraja de sleepe si sal adormi pe paznic Wink
Nu neaparat.Eu lam adormit si fara sa ma duc la lares in notr.
#9
kkkkkk am inteles nu mai stiam ......... deci totul a fost o minciuna ce a spus prietenul tau, claudiu

Deci ca sa nu lungim vorba fara rost (sa nu facem offtopic)

Inchid Threatul!!!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)