World of Gothic - Forum
The Elder Scrolls V: Skyrim - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Players 'b Us (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+---- Forum: Role-playing (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=74)
+---- Thread: The Elder Scrolls V: Skyrim (/showthread.php?tid=840)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - Szekemri - 11-26-2011

(11-26-2011, 04:48 PM)Faby Wrote: Am terminat main quest. Epic dar in acelasi timp fara pic de closure. Daca nu te-ar batea toti la cap sa-l omori pe Alduin, as fi zis ca e un side quest.

Ma voi ocupa de imperial storyline in continuare si pe urma imi retrag personajul pentru cand vor aparea DLC-uri.

Multumim de spoiler. Haha
O sa incerc si eu sa-l termin si pana cand reusesc sper sa apara Risen 2 si voi face o comparatie la sange.


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - Altair xD - 11-26-2011

Eu am terminat 3/4 main quest-uri Haha.Imi place sa fac cat mai multe side quest-uri si sa descopar cat mai mult.


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - old nick - 11-27-2011

Mie mi-ajunge. Nu voi termina niciodata Skyrim. Pentru ca nu-l voi mai juca. E cel mai plictisitor joc pe care l-am jucat pana acum.




RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - Carnage - 11-27-2011

(11-27-2011, 07:01 PM)old nick Wrote: Mie mi-ajunge. Nu voi termina niciodata Skyrim. Pentru ca nu-l voi mai juca. E cel mai plictisitor joc pe care l-am jucat pana acum.

Morrowind l-am jucat 15 minute si l-am sters, nu ma atragea deloc, monoton, plictisitor, Oblivion l-am sters dupa 30 de minute tot din aceleasi motive.


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - old nick - 11-27-2011

(11-27-2011, 07:17 PM)Carnage Wrote: Morrowind l-am jucat 15 minute si l-am sters, nu ma atragea deloc, monoton, plictisitor, Oblivion l-am sters dupa 30 de minute tot din aceleasi motive.

M-am straduit sa-i vad calitatile, dar in afara de grafica, nu m-a impresionat nimic. E plictisitor ca dracu'. M-a enervat, in cele din urma. Harta e enorma, si toti idiotii te trimit sa vorbesti cu alti idioti de fiecare data exact in coltul opus al hartii. Parca ar face-o intentionat astia. Am ajuns la concluzia finala. Bethesda are cei mai buni artisti in materie de jocuri, care habar n-au sa faca un joc bun. Skyrim sucks! Bleah! Trebuie sa ma clatesc cu ceva Gothic!Haha


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - g3orge13 - 11-27-2011

Du-te şi joacă Mario.
Dă-mi nişte exemple de alte jocuri de-ţi plac foarte mult (în afar' de giotic).


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - Szekemri - 11-27-2011

(11-27-2011, 08:54 PM)g3orge13 Wrote: Du-te şi joacă Mario.

Gothicieni - aici cu noi! Haha


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - old nick - 11-27-2011

(11-27-2011, 08:54 PM)g3orge13 Wrote: Du-te şi joacă Mario.
Dă-mi nişte exemple de alte jocuri de-ţi plac foarte mult (în afar' de giotic).

Sa stii ca Mario e palpitant in comparatie cu Skyrim.Haha
In afara de seria Gothic si Risen1 imi plac foarte mult urmatoarele jocuri: KotOR2, Mafia1, Imperial Glory. Mai sunt si altele, dar astea sunt cele pe care le-am jucat cel putin de 3 ori cu aceeasi placere.


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - Robi - 11-27-2011

Forza MARIO!!!!!!!HahaHahaHaha


RE: The Elder Scrolls V: Skyrim - Zamolxis1 - 11-28-2011

sa stii...ca eu la Morowind m-am strofocat vreo 3 ore ca sa il joc..pe parcursul acestor 3 ore m-am auto imbarbatat singur cu mintea mea ca sa nu renunt si sa vad partea buna...inafara de grafica nu am vazut nimic bun...skyrim mi-a placut dar jocul se bazeaza doar si numai pe bataie...fara logicaSmile...asa ca cu randurile astea scrise ma intorc la vechiul si batranul Mario Super Party(VEDETI CA PUN COPYRIGHT PE NUMELE ASTA CA EU L-AM INVENTATHaha )...ca sa vad cum fac infarct cand trebuie sa trec un pod si sar pestii care vor sa ma omoare(data trecuta cand am jucat partea asta era sa fac infarct...daca ati stii ce suspans induri cand te bati cu pestiiHaha )...