Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii despre modding
#61
(02-27-2013, 03:15 PM)roby14 Wrote: Stai stai, cum sa faci doua moduri, daca nici unul singur mod nu suntem(forumul) in stare sa facem?
You're not helping.
(02-27-2013, 05:11 PM)ThePaladinHero Wrote: Imi place ideea...dar eu nu stiu absolut nimic descpre modding.Miar face placere sa invat cate ceva.Step by step Smile.
Nici eu nu stiu mare lucru, dar unul dintre scopurile competitie ar fi si invatarea unor lucruri noi. Munca in echipa ar ajuta foarte mult in privinta asta pentru ca am avea cu cine sa discutam atunci cand ne blocam la o anumita problema.
(02-27-2013, 07:27 PM)old nick Wrote: Reformulare:...daca nu suntem (forumul) in stare sa incercam sa facem. Vezi ca si eu ma pricep la figuri de stil literare?Haha
Subliniez si eu partea cu incercatul. Oricum, avand in vedere ca tot, sa ii zic proiectul, ar fi construit ca o competitie, ma gandesc ca lumea ar fi ambitionata sa lucreze mai mult.
replyReply
#62
Eu sunt de acord cu ideea lui Bogdan si voi participa.
replyReply
#63
Pentru inceput, ce ar trebui sa stiu despre modding ca nu vreau sa ma bag ca musca in lapte.
replyReply
#64
Pentru inceput, te-ai uitat macar prin thread-urile din zona asta?
replyReply
#65
Trebuia sa faci poze la tuneluri, ca alea sunt cele mai complexe de pe toata mesha cred Haha.
replyReply
#66
Cand deschid Spacer-ul tot primesc erori gen file not found. Vreo idee de ce si cum as putea rezolva asta?
replyReply
#67
(03-12-2013, 12:55 AM)Bogdan Wrote: Cand deschid Spacer-ul tot primesc erori gen file not found. Vreo idee de ce si cum as putea rezolva asta?

Pai depinde ce anume nu gaseste de-ti da file not found.
replyReply
#68
La o privire mai atenta, s-ar parea ca problema e de la scipts, pe care probabil le-am instalat gresit. Erorile arata cam asa:

Show Content
replyReply
#69
Cand ai bagat acel clenead script, ai facut backup-ul la cele doua fisiere din cutscene si dupa puse acolo nu?
N-am mai primit genul asta de eroare..
replyReply
#70
Dau o bere cui imi face sau ma trimite spre un tutorial pas cu pas de instalare a acestor scripturi. Am incercat sa le reinstalez, nimic. Deci, probabil ca fac ceva gresit.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Tutorial modding Edd 0 1,896 10-22-2013, 08:55 PM
Last Post: Edd
  Tutoriale video modding Edd 3 2,327 07-08-2013, 10:58 AM
Last Post: Edd
  The fun part of modding Szekemri 3 2,079 05-11-2013, 09:11 AM
Last Post: Szekemri
  Patrunjelu's Modding Tutorials Patrunjelu' 0 4,265 07-25-2009, 10:07 PM
Last Post: Patrunjelu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)