Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum
(04-29-2013, 07:18 PM)Bogdan Wrote: As avea totusi nevoie de ceva ajutor, si daca esti interesat de asta, Terente, pot sa iti prezint ideile pe care le discutasem cu Zamo.

Ok. Ma anunti cand ai putea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Imi pare rau pt ca nu am terminat rpgul dar saptamana trecuta am fost im bulgaria intr un proiect european, iar zilele astea m am luptat sa recuperez ce am pierdut.la scoala...pot spune ca matematica a fost cea mai tricky. Deci sa stii ca nu am inttors spatele acestui proiect.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Cum de nu avem un user al lunii?
Hmmm... se pare ca luna asta nu avem unul.
Sugerez crearea unui nou grup pentru jucatorii de multiplayer (care sa presupuna doar o culoare schimbata in alb a numelui). Nu sunt 100% sigur daca e ok, asa ca intreb si restul staffului precum si membrii non-jucatori de gmp.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Ce zici de portocaliu si titlul de Colonist?
(07-11-2013, 09:31 PM)Ionutzel Wrote: Ce zici de portocaliu si titlul de Colonist?

Ar merge. Să vedem ce spune Kristi sau.. Radu. Wink Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Eu sunt de acord cu oricare dintre cele doua variante. Care ramane, alb sau portocaliu?
Si inca ceva, in ce consta "titlul de Colonist" ? In "custom title" sau in imagine (de genul asta http://www.worldofgothic.ro/forum/images2/moderator.png ) plasata deasupra avatarului ?
Sa apara in loc de User/Moderator/Administrator(cred ca poza, desi nu o pot vedea), Colonist, cu alb. La Terente nu va merge, ca e moderator, cred.

Playerii sunt, deocamdata:

Ionutzel(sugerez sa-mi schimbi numele din Ionutzel in Ionut/Cristi/Cristian)
Terente
BeoWulf
Dorelys
Hegan
Cornel
Arbitrer
Imi asum greseala propunerii acelui nou grup pentru multiplayer. S-a creat o zona separata de restul wogului. O mare greseala. Scuze Kristi. Grin Propun dizolvarea grupului.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 5,220 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd
  Mesaj pentru Bogdan! Warhell 5 3,262 01-05-2013, 11:05 PM
Last Post: Kristi
  My forum bulletin iustintoma 41 12,207 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage
  Avertisment pentru cei care se joaca de-a hackerii Th13f 4 2,190 07-26-2009, 02:48 PM
Last Post: Patrunjelu'
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 1,898 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)