Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic I: Ajutor
zamolxis trebuie sa ai un arc sau un crossbow la tine.. si sa te uiti atent pe desenele alea.. acum 3 min am terminat si eu gothic 1 din nou Haha
replyReply
da am tras vreo 30 de sageti in chestiile alea si tot nu se deschide poarta aia de langa gor nustiu cum
si apropo dupa ce gasesti urizelu si il duci la xardas sa-l vrajeasca....cum te intorci inapoi in templu???
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
ai iesit din templu'? nu trebuia .. infine poi trebuie sa tragi in camera aia din dreapta undeva sus cu o sageata si se lasa un perete jos... dupaceea ... mai bine uitete aici.. http://www.youtube.com/watch?v=7hVYwFUdu...re=related
replyReply
am reusit mersi mult...dar acum ce fac...ca nu pot sa-l omor pe al cincelea saman...si din cate am inteles trebuie sa merg la xardas....cum ma intorc in templu???
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Pai te duci la Xardas iti va da o vraja. Vei merge si vei vorbi cu Milten si o sa te duci in New Camp si il vei gasi pe el acolo jos la gramada aia de ore. Apoi va fi un filmulet si va arata cum iei puterea si o bagi in URIZEL. Apoi te vei teleporta la Xardas si ii vei arata sabia si apoi te intorci in templu exact pe unde ai venit si inainte prin acea baza a orcilor.

Nothing is true. Everything is permitted.We are assassins!
replyReply
E a 2-a oara cand joc G1, dar niciodata nu l-am gasit pe Bullit... Stie cineva unde e? (vreau sa ma razbun Haha)
Sup
replyReply
(09-12-2011, 07:54 PM)warhell Wrote: E a 2-a oara cand joc G1, dar niciodata nu l-am gasit pe Bullit... Stie cineva unde e? (vreau sa ma razbun Haha)

In cladirea opusa bibliotecii magicieniilor. Cum intrii in cladire pe dreapta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
ii in cladirea ce duce spre dungeon...dupa cel omori iti da sword of fear....app...eu am intrat in templul orcilor cu un scroll de teleport...cum fac sa intru inapoi???am gasit ceva levier...dar cand incerc sa-l activez imi scrie acolo ca e blocat...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Cu telekinezia iei o statuie de pe columna unde se roaga samanii orci
replyReply
am luat-o...si m-au atacat toti orcii dar fraierii sau batut singuri findca orc samanii dadeau ca prostii cu fireball-uri in orci care ma atacau =))

Am luat statueta dar tot nu se misca levierul!!!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic 3 Forsaken Gods Naked 1 1,587 06-04-2015, 08:44 PM
Last Post: Hiperboreanul
  Gothic II - Night of the Raven: Ajutor maZe 1,015 359,153 05-11-2015, 08:55 AM
Last Post: Daenvgiell
  Gothic II Night of the Raven - Access Violation Ciocoflender 4 2,593 05-03-2015, 06:09 PM
Last Post: Ciocoflender
  Gothic III: Ajutor Szekemri 473 198,323 01-09-2015, 07:52 PM
Last Post: Cyrus35
  Gothic III - Forsaken Gods: Ajutor Cryssalis 63 16,514 10-22-2014, 02:58 PM
Last Post: TequilaMotto
  Gothic 3 - Forsaken Gods in limba romana Deneky 7 3,132 09-07-2014, 01:13 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 3 prescurtari Deneky 6 3,846 09-03-2014, 12:19 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 2 Notr - rezolutie gigea 4 2,169 09-02-2014, 02:28 PM
Last Post: gigea
  Win7 Nu merge Gothic 2 meph144 4 2,793 07-18-2014, 06:45 PM
Last Post: meph144
  Gothic IV: Ajutor Carnage 96 41,361 07-11-2014, 10:55 PM
Last Post: TequilaMotto

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)