Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum
Da ar fi ciudat... Mai bine asa. In discutii zilnice nu se permit certuri, iar in spam thread da. DZ3 e un thread serios de acum inainte.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
am eu o idee...ce ar fii sa punem la fiecare user o chestie sub reputatie in care sa scrie un personaj din gothic si in dreapta lvl-ul,si sa acumulezi level dupa un anumit numar de puncte de reputatie/de posturi...
exempluGrinigger(lv.1);Guard(lv.2)/Militia(lv.2)...levelul maxim sa fie 9/10...Xardas(lv.9)/Lee(lv.9)/Hagen(lv.9).
Astept pareri...Grin
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(10-08-2011, 07:48 PM)Zamolxis1 Wrote: am eu o idee...ce ar fii sa punem la fiecare user o chestie sub reputatie in care sa scrie un personaj din gothic si in dreapta lvl-ul,si sa acumulezi level dupa un anumit numar de puncte de reputatie/de posturi...
exempluGrinigger(lv.1);Guard(lv.2)/Militia(lv.2)...levelul maxim sa fie 9/10...Xardas(lv.9)/Lee(lv.9)/Hagen(lv.9).
Astept pareri...Grin

Asa a fost inainte, daca nu ma insel...cu gold...chestii..
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
si nu ar fi smecher?Haha
adica, ar fi interesant...
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
Cred ca stiu de unde ai luat ideea...parerea mea e ca e bine si asa, cu reputatia.
Sup
Sunt altii cu acest tip de rasplatire...e bun al nostru momentan.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(10-08-2011, 07:48 PM)Zamolxis1 Wrote: am eu o idee...ce ar fii sa punem la fiecare user o chestie sub reputatie in care sa scrie un personaj din gothic si in dreapta lvl-ul,si sa acumulezi level dupa un anumit numar de puncte de reputatie/de posturi...
exempluGrinigger(lv.1);Guard(lv.2)/Militia(lv.2)...levelul maxim sa fie 9/10...Xardas(lv.9)/Lee(lv.9)/Hagen(lv.9).
Astept pareri...Grin

E cam urat asa,e mai misto cu reputatia.
Smirk
(10-08-2011, 08:48 PM)Legend Wrote:
(10-08-2011, 07:48 PM)Zamolxis1 Wrote: am eu o idee...ce ar fii sa punem la fiecare user o chestie sub reputatie in care sa scrie un personaj din gothic si in dreapta lvl-ul,si sa acumulezi level dupa un anumit numar de puncte de reputatie/de posturi...
exempluGrinigger(lv.1);Guard(lv.2)/Militia(lv.2)...levelul maxim sa fie 9/10...Xardas(lv.9)/Lee(lv.9)/Hagen(lv.9).
Astept pareri...Grin

E cam urat asa,e mai misto cu reputatia.

Da chiar ca urat :s Eu zic sa raman asa cu reputatie. Sau macar, daca se pune in aplicare chestia spusa de Zamolxis, sa fie fara level, dar cu rang:
1.Stranger (visitor).
2.Citizen (member).
3.Adventurer (un fel de "helper" al forumului)
4.Gothicar (privileged citizen).
5.Sorcerer (moderator).
6.Judge (administrator).
7.Nameless Hero (supermoderator/owner etc.)

8.Souless (banned)
Fighting back!...
asta ar fii o idee bunaWink...a si de faza cu lvl-ul...am mai avzut pe mai mute forumuri care erau legate de alte jocuri...ma rog...oricum faza cu reputatia e misto...e mai clasicaWink
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Ce ziceti de un recesamant prin Memberlist?
Ca vad multi membri activi s-au lasat. Si foarte multi sunt banned...
Scopul ar fi:
-Cat la suta sunt membrii;
-Cat la suta sunt privl. citiz.;
-Cat la suta sunt banned;
Si:
-Cati mai sunt activi;
-Cati au uitat de forum.
Fighting back!...


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 5,325 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd
  Mesaj pentru Bogdan! Warhell 5 3,297 01-05-2013, 11:05 PM
Last Post: Kristi
  My forum bulletin iustintoma 41 12,667 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage
  Avertisment pentru cei care se joaca de-a hackerii Th13f 4 2,226 07-26-2009, 02:48 PM
Last Post: Patrunjelu'
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 1,951 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 12 Guest(s)