Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls V: Skyrim
(12-04-2011, 08:37 PM)Carnage Wrote: A wise move Haha.

Am incercat. My mistake. Ma asteptam sa fiu dezamagit, dar speram sa ma-nsel. Nu m-am inselat. Fiecare cu alegerile lui.Grin
replyReply
Inca sunt de parere ca Gothic 3 e si in ziua de azi un joc oribil, quest mod or no. Vocile sunt penibile, controlul de camera e jenant, iar povestea e inexistenta/non-canon.
[Image: rKewW.jpg]
replyReply

replyReply
Faina aia cu Invisible Head Haha . M-am jucat si eu si am descoperit strongold-urile orcilor. Fiind orc m-am alaturat lor.

Nothing is true. Everything is permitted.We are assassins!
replyReply
Total gold found : 229 438
Most gold carried - current = 66 138
Holy Shit!
replyReply
Gamer girl + Guitar playing girl + Good voice = Win!

Am vazut ca vorbeati de dificultate mai sus. Eu, ca si la restul jocurilor, am inceput direct la cea mai mare dificultate, Master parca se cheama :-?. Nu stiu cum e la dificultati mai mici, dar cred ca abia la Master e un RPG adevarat, pentru ca sunt mereu nevoit sa folosesc potiuni, scrolluri, toate resursele din inventory etc.
Pe bune, incercati Smile. Sunt putine jocuri in care puteti experimenta ceva gen Gothic sau STALKER, in care fiecare +1 dmg sau +3 armor se simte.
replyReply
pai eu deobicei incep cu normal...si dupa ,daca mi-a placut jocul ,il mai joc odata pe hardSmile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
replyReply

O piesa epica, de la main menu-ul din skyrimHaha Pana acum nu i-am dat atentie si totusi m-au trecut fiori cand am ascultat-o.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
Lawl, am melodia asta de dinainte să apară jocul. DaFUQ?
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Elder Scrolls Online Bogdan 15 4,960 03-15-2014, 11:37 PM
Last Post: BeoWulf
Wink The Elder Scrolls: Morrowind Robi 8 3,044 12-03-2011, 09:03 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)