Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum
Eu zic ca e bine cum era. Dar in loc de Rohbar mai bine KingWink
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



Propun ca toate proiectele viitoare (daca vor mai exista) sa se incadreze intr-un termen limita prestabilit, a carui depasire sa duca la anularea proiectului.
De acord! Mi se pare foarte corect. Adica de ce sa incepi un proiect daca acesta nu are sanse de reusite.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(01-04-2013, 12:20 PM)Zamolxis1 Wrote: De acord! Mi se pare foarte corect. Adica de ce sa incepi un proiect daca acesta nu are sanse de reusite.

Deoarece e frumos, deoarece poate atrage atentia, interesul si pasiunea altora..

Mi-a facut placere sa fac video-ul asta, chiar daca nu am avut niciodata de gand sa ajung la sfarsitul proiectului.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Acel mod nu a fost terminat niciodata...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(01-04-2013, 02:14 PM)Zamolxis1 Wrote: Acel mod nu a fost terminat niciodata...

And what.. ramane pe youtube si face legatura cu forumul nostru.. de exemplu pot sa-i schimb numele video-ului si sa fac o poveste din el... are legatura cu Gothic si pentru mine asta-i tot ce conteaza. Cat mai mult continut de calitate care duce catre forumul nostru.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(01-04-2013, 12:18 PM)old nick Wrote: Propun ca toate proiectele viitoare (daca vor mai exista) sa se incadreze intr-un termen limita prestabilit, a carui depasire sa duca la anularea proiectului.

Desigur, daca il depaseste cu cateva zile si e aproape gata sper ca nu se inchide nu?Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(01-04-2013, 02:12 PM)Terente Wrote: Deoarece e frumos, deoarece poate atrage atentia, interesul si pasiunea altora..

Filmul tau scos din contextul in care a fost creat e foarte frumos. In contextul in care a fost creat, acela de promovare a unui mod pe care spui ca nici n-aveai da gand sa-l faci, nu mai e frumos, e o minciuna care poate starni doar dispretul, nicidecum interesul si pasiunea altora.
Daca rpg-ul starnea interes si pasiune nu mai purtam azi discutia asta.
Fara suparare dar as putea fii coordonator la Historical RPG?
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(01-04-2013, 07:59 PM)Hegan Wrote: Fara suparare dar as putea fii coordonator la Historical RPG?

Fara suparare, da.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 5,219 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd
  Mesaj pentru Bogdan! Warhell 5 3,261 01-05-2013, 11:05 PM
Last Post: Kristi
  My forum bulletin iustintoma 41 12,206 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage
  Avertisment pentru cei care se joaca de-a hackerii Th13f 4 2,189 07-26-2009, 02:48 PM
Last Post: Patrunjelu'
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 1,898 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)