Poll: Ce preferati, 'Claw of Beliar' sau 'Wrath of Innos'?
You do not have permission to vote in this poll.
Wrath of Innos
66.67%
14 66.67%
Claw of Beliar
33.33%
7 33.33%
Total 21 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrath of Innos vs Claw of Beliar
#1
Nu mai rezist. Nu-i asa ca sabia aceasta este o frumusete? Cred ca pana la urma intrece Claw of Beliar, si in damage si in frumusete. Am sa o fac mai mica iar apoi o sa o pun la semnatura sau la avatar.

Link.
replyReply
#2
Este super arma. Arata mai bine decat Claw of Beliar. Ar trebui sa se faca doua versiuni pentru arma asta: una pentru o mana si una pentru doua maini. Tongue
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#3
Cu siguranta ca (virgula) cel care a facut design-ul este un adevarat artist. Grin
replyReply
#4
Pfff, este super... Intrece cu mult Claw of Beliar. Wink
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#5
Nu stiu daca este mai buna decat Claw of Beliar la damage, dar cu siguranta arata mult mai bine.
[Image: untitled-1.jpg]
replyReply
#6
o_O io nici nu shtiu cum arata o_O nam auzit da ea o_O fiindca io nam treaba cu rebelii sau cu nordmardienii o_O si ziceti ca e super?cum arata faceti n screen si punetil aici va rog...cum da nam auzit da ea o_O
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#7
imi plac amandoua mult.
eu la g2 notr m-am trezit cu claw of beliar. si nu stiam de unde o am.
inca nu-l batusem pe raven. si o foloseam tot timpul, imi placea si cand dadea impact damage si il trasnea pe ala cu un fulger mov.

si wrath of innos arata prea bine. imi aminteste putin de urizel Haha
imi mai placea la urziel cum avea manerul.
la wrath of innos imi place cum are lama :X
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#8
Este superba arma, si imi place ca este foarte puternica si iti da si skill-ul de Paladin... este greu de gasit...dar daca o gasesti nu mai au nicio sansa inamiciiHaha
replyReply
#9
(05-03-2009, 01:54 PM)TheGoth Wrote: Este superba arma, si imi place ca este foarte puternica si iti da si skill-ul de Paladin... este greu de gasit...dar daca o gasesti nu mai au nicio sansa inamiciiHaha

Singura modalitate usoara cat de cat"normala" prin care o poti gasi e sa gasesti questurile alea speciale numite"Heavy Chest",in noul Comunity Patch", in ultimul chest tio da si nu e "worn", cand iei aia nu mai ai treaba, mai ales dak esti pe clasa razboinic.
Always fight against evil, even if it leads to youre death.
We should meet the enemies of god.
He who fears of being conquered is sure of defeat.
replyReply
#10
arma nu este foarte buna, skillul paladin il poti invata dela rohbar daca alegi innos , si arma are base dmg 150 dar o gasesti cu 160 (blessed) in chestul nr. 48 .... o poti duce la 170 dmg cred daca o ascuti, rage-ul este desttul de mic, da arata bine, dar emai eficient un krush tarach care ajunge la 220 dmg plus range enorm... in fine ma asteptam ca wrath of innos sa fie o arma mai buna dar nu este cine stie ce ... intr'adevar cea mai buna sabie 2 handed, ca 1 handed e power of ancestors parca 135 dmg +8 protectie la fiecare(cred, numai stiu sigur) la fel ca sabia regelui , dar o gasesti woen si are 67 dmg :||
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Temple ale lui Beliar kelokata 10 3,468 12-29-2012, 07:06 PM
Last Post: kelokata
  claw of beliar digital09 1 1,232 08-19-2011, 01:37 PM
Last Post: Carnage
  Gothic II: The Claw of Beliar. Alex* 42 13,566 08-18-2011, 12:12 PM
Last Post: Warhell
  Apostoli lui Beliar Masahiro 1 1,848 09-12-2009, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
  Beliar, Innos sau Xardas? Blank 24 7,117 08-23-2009, 09:32 PM
Last Post: Cryssalis

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)