Poll: Care Tabara v-a placut cel mai mult?
You do not have permission to vote in this poll.
Tabara Veche
38.71%
24 38.71%
Tabara Noua
43.55%
27 43.55%
Tabara Sectei
17.74%
11 17.74%
Total 62 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Care este tabăra voastră preferată?
#31
Da melodia de fundal e super tare
[Image: 242idki.png]
replyReply
#32
old camp...dupa parerea mea cel mai simplu de intrat e in randurile shadows-urilor si m-am obisnuit acolo
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#33
Old camp si nu pentru ca am ceva cu guard si ca fac legea, doar pentru ca reda senzatia ca prin a fi Guard sau Magician ai rolul de a proteja oamenii de acolo !

(12-28-2009, 07:46 PM)Raven Wrote: old camp...dupa parerea mea cel mai simplu de intrat e in randurile shadows-urilor si m-am obisnuit acolo

Nu mai stiu sigur da parca dupa ce ii duci lista de la Test of Faith nu te baga in bandit? Sau ma insel?
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#34
(12-29-2009, 05:04 PM)Z3R0 C00L Wrote: Old camp si nu pentru ca am ceva cu guard si ca fac legea, doar pentru ca reda senzatia ca prin a fi Guard sau Magician ai rolul de a proteja oamenii de acolo !

Nu mai stiu sigur da parca dupa ce ii duci lista de la Test of Faith nu te baga in bandit? Sau ma insel?

1)guard-urile nu fac legea, io cand am fost shadow si am batut un digger, guard-urile (cele 2 care erau acolo) au fugit de mineHaha
2)nu. cand ii duci lista cuiva din new camp te face bandit, daca i-o duci lui diego te ajuta sa devii shadow.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#35
1. stiu ca te i-au la bataie asta nu mi-a placut la Gothic chiar daca ai rang de orice ei tot te tradeeaza pana si diggeri ca pe un nimic:|!
2. cand e mai rpd a deveni sau a te ajuta? Nu mai faci nimic ca te da bandit parca dar in old camp mai ai misiuni o gramada de facut
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#36
(12-29-2009, 05:43 PM)Z3R0 C00L Wrote: 1. stiu ca te i-au la bataie asta nu mi-a placut la Gothic chiar daca ai rang de orice ei tot te tradeeaza pana si diggeri ca pe un nimic:|!
2. cand e mai rpd a deveni sau a te ajuta? Nu mai faci nimic ca te da bandit parca dar in old camp mai ai misiuni o gramada de facut

exact, dar misiunile sunt simple.
in legatura cu lista: se pare ca nu te face bandit.
dupa ce o iei ar trebui sa o duci mai intai la Lares (New Camp) si apoi la Diego. Lares nu te face bandit direct, si acolo mai ai de facut misiuni.
Pt. mult mai multe detalii despre new camp uita-te pe http://www.worldofgothic.com/gothic/?go=g1neueslager
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#37
Fara indoiala Old Camp,muzica,atmosfera,toate sunt inedite.
Smirk
replyReply
#38
In Tabara veche deschizi din greseala arma si sare toata tabara pe tine..
In Tabara noua a trebuit sa vand tigari (wt*!?)..+ batai cu cu Lefty...si inca un + am platit 100 de cristale ca sa intru in baru ala!
In Tabara sectei e altfel..atmosfera..Lester care ma duce unde vreau..serpii aia din mlastina..Sleeper..sa nu mai zic de luminile care se aprind noaptea :X

Concluzie: Aleg tabara sectei..chiar daca fac parte din tabara veche (fail)
Sup
replyReply
#39
(07-27-2011, 10:20 PM)warhell Wrote: In Tabara veche deschizi din greseala arma si sare toata tabara pe tine..
In Tabara noua a trebuit sa vand tigari (wt*!?)..+ batai cu cu Lefty...si inca un + am platit 100 de cristale ca sa intru in baru ala!
In Tabara sectei e altfel..atmosfera..Lester care ma duce unde vreau..serpii aia din mlastina..Sleeper..sa nu mai zic de luminile care se aprind noaptea :X

Concluzie: Aleg tabara sectei..chiar daca fac parte din tabara veche (fail)

Esti un fanatic de al lui sleeper (fara suparare)
Smirk
replyReply
#40
(07-27-2011, 10:20 PM)warhell Wrote: In Tabara sectei e altfel..atmosfera..Lester care ma duce unde vreau..serpii aia din mlastina..Sleeper..sa nu mai zic de luminile care se aprind noaptea :X

Foarte adevarat ce zici tu aici... Si muzica de fundal din zona e mai deosebita.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Tabara Veche in Minecraft GothicFanForever 6 2,555 11-28-2013, 11:53 PM
Last Post: Carnage
  A fost vreun lucru care v-a placut mai mult in G2 decat in G1 ? Dar Invers ? GothicFanForever 4 2,063 04-11-2013, 08:51 PM
Last Post: GothicFanForever
Wink Care dintre side-questuri vi s-a parut cel mai interesant? G1/G2 GothicFanForever 1 1,377 04-10-2013, 10:48 PM
Last Post: Szekemri
  G1 vs G2 (Care e mai "scary" ? ) GothicFanForever 18 5,357 05-09-2012, 08:49 PM
Last Post: Alex_Gothic
  G3 Combinatie Preferata Dastan 16 4,926 09-08-2011, 05:19 PM
Last Post: Dastan
  care sunt taberele de la gothic 3? Hegan 4 1,673 08-11-2011, 07:20 PM
Last Post: Szekemri
  Tabăra favorită în gothic 2 Hegan 17 4,958 08-11-2011, 05:30 PM
Last Post: Hegan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)