Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teza vs. Capacitate
#11
Nu e bine la niciuna... la teza inveti mult si iesi de fraier pentru ca altii copie si iau la fel, sau mai mult decat tine. La capacitate e nasol ca e toata materia din cei 4 ani. Ambele au destule 'defecte'...
replyReply
#12
idem goth Rolleye
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#13
teza mai bine...nu inveti...copiezi...iei nota mareHaha
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#14
Copii tu dar cand te gandesti ca vin idiotii clasei si iau 10 si pe urma ei nu stiu unde sunt Carpatii sau ce e ala substantiv... Eh, oricum am terminat, dar multi se vor transfera repede la alte licee pt ca nu se vor descurca.
replyReply
#15
In clasa la mine nu stiu daca sunt patru care sa stie care sunt Carpatii Orientali (sau chestii din-astea simple). Dar o sa le para lor rau la liceu (sau scoli profesionale) cand vor fi corigenti.
replyReply
#16
Da,era mai bine cu capacitatea .pai ce naiba e unu in clasa pa kre la scos la tabla sa noteze un cub si o lua inversHaha
si la teza o luat 8,50 CE naiba!!!!!aaa da stai, ca statea langa tocilara clasei-.-' si io am luat un amarat da 8,10 da macar pa cinstite
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#17
Alex, ti-am modificat putin mesajul. Incearca sa folosesti un limbaj ceva mai decent te rog, sau voi fi nevoit sa iti sterg alte mesaje ca acesta. Macar cenzureaza (pune o steluta in loc de o litera, prescurteaza). Te inteleg, dar nu fi atat de direct Haha
replyReply
#18
Haha))) =))))))))) ce ma atacat!!!!!AAAHHHHH the pain!!!!!!dak te vad te spanzur!!!
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)