Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Si tu poti ajuta comunitatea...
#21
(09-15-2011, 09:21 PM)warhell Wrote: "old nick" , deja ma jignesti, daca tu crezi ca seria mea e "penibila" , ca doar asta pot sa deduc din ultimele posturi de aici..este parerea ta..dar totusi, ce legatura au modurile din susul forumului fata de o serie "fun" din josul forumului?

Si ar mai fi o chestie, cand intrii pe forum nu dai doar de poezii si de o serie Hitler , dai de niste oameni de nota 10 care te ajuta oricand ai nevoie , daca ei nu ar fi fost, eu probabil nici nu as fi jucat Gothic, dar uite! Am terminat G1 si G2, desigur, doar cu ajutorul lor si cu traducerea.

El nu a zis deloc ca e penibila, doar amuzanta.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#22
(09-15-2011, 09:21 PM)warhell Wrote: "old nick" , deja ma jignesti, daca tu crezi ca seria mea e "penibila" , ca doar asta pot sa deduc din ultimele posturi de aici..este parerea ta..dar totusi, ce legatura au modurile din susul forumului fata de o serie "fun" din josul forumului?

Si ar mai fi o chestie, cand intrii pe forum nu dai doar de poezii si de o serie Hitler , dai de niste oameni de nota 10 care te ajuta oricand ai nevoie , daca ei nu ar fi fost, eu probabil nici nu as fi jucat Gothic, dar uite! Am terminat G1 si G2, desigur, doar cu ajutorul lor si cu traducerea.

Din respect pentru munca acestor oameni mi-am spus parerea. Intr-adevar, intre modurile din susul forumului si seria "fun" din josul forumului nu este nicio legatura. Absolut niciuna. Smile
replyReply
#23
se pune daca facem un video cu forumul il punem pe youtube si il punem ca semnatura ?
replyReply
#24
Si ce vrei sa prezinti in video ? Nu mi se pare o idee stralucita dar poti incerca nimeni nu te opreste.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#25
Pai, ar putea sa prezinte lucrurile atractive ale forumului: wiki-ul, modurile in dezvoltare + modul lui Terente, faptul ca oferim ajutorul celor care sunt newbie in seria Gothic (Lord Andre's Baracks), si inca multe altele...
Fighting back!...
replyReply
#26
Am imprastiat linkul site-ului nostru pe site-uri de socializare, facandu-i pagina separata si pe site-uri gratuite de anunturi/reclama s.a.m.d.. Totul gratis si etic.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#27
Am comentat pe multe bloguri... Sper ca am ajutat.. Pe forum-uri nu prea am acces, dar cu prima ocazie o sa postez.
replyReply
#28
(07-15-2012, 02:37 AM)Ionutzel Wrote: Am comentat pe multe bloguri... Sper ca am ajutat.. Pe forum-uri nu prea am acces, dar cu prima ocazie o sa postez.

Tkns.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#29
Am facut reclama "mascata">Smile pe forumul freakz la sectiunea wow.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)