Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Putin ajutor
#1
Am ajuns in Geldern , am facut reputatie 75 cat sa pot sa vorbesc cu seful de acolo, dar ala mah omoara direct , fara sa vorbeasca cu mine. Problema e urmatoarea Torn (druidu) imi zice sa vorbesc cu oamenii din oras si sa le zic sa se revolte , mah intalnesc cu un mage fire Marius iar ala imi zice ca trebe sa vorbesc cu Grok (seful din Geldern) si sa aflu daca are sau nu fire chalice, ca sa stie daca vorbeste cu oamenii din Geldern sa se revolte impotriva oricilor. Mah poate ajuta cineva? Nu pot sa vorbesc cu Grok ptr ca mah ia la omor direct . Mersi .

Mah ajuta si pe mine cineva?
You are a Mora !
replyReply
#2
Hmmm, o problema asemanatoare am avut eu in Trelis, am facut reputatie, dar cand am intrat sa vorbesc cu liderul orcilor de acolo, el spune ca nu mai are incerede in nimeni deoarece prea multe orase din Myrtana au fost eliberate de rebeli...asa m-a suspectat si pe mine ca as putea fi rebel (ceea ce a fost adevarat) si m-a atacat.
Deci am eliberat prea multe orase pana in momentul in care am ajuns acolo (am avut prea multa reputatie cu rebelii). Asa cred ca ai facut si tu....... acum nu mai poti vorbi cu orc-shamanul lider Grok din Geldern (el iti dadea misiune sa-i faci rost de toate 12 fire chalices, daca erai de partea lor....el nu are nici un chalice).
Nu cred ca va fi o problema pentru tine sa te bati cu toti orcii din Geldern fara ajutor din partea oamenilor, dar daca tii neaparat sa vorbesti cu Grok, baga o salvare de mai demult, in care nu aveai asa de multa rep cu rebelii si orcii cred ca inca poti fi de partea lor.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#3
Dar daca mah bat cu toti din Oras ? fara sprijinu oameniilor ? nu imi afecteaza jocu?
You are a Mora !
replyReply
#4
Probabil ca iti va afecta relatiile cu unii dintre oameni...dar nimic important, eu de exemplu nici in Ishtar nu am mai vorbit cu nimeni ca toti ma atacau > nu mi-a afectat jocul principal si story-ul.
Fire chalice il gasesti in Geldern daca ai sa cauti dupa el, e acolo ascuns (nu il are nici un personaj)
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#5
L`am gasit e jos in mina.
Mai am o intrebare , daca bag patch 1.6 imi afecteaza cu ceva salvarile?
You are a Mora !
replyReply
#6
Nush sigur..cel mai bine ar fi sa faci un backup la salvari in cazul in care ti se afecteaza salvarile...(cu toate ca nu pre cred dar...)
replyReply
#7
Am instalat patchu 1.6 si mi`a aparut pe desktop o imagine cu Gothic III Cp , e in regula?
You are a Mora !
replyReply
#8
Ti-a disparut gothic3.exe de pe deskop???daca da asta nu e o problma te duci in gothic3 si faci alta.
replyReply
#9
Nu a disparut , a mai aparut una in plus adica sunt 2..
You are a Mora !
replyReply
#10
Nu cunva e un exe de la patch?

Si nu nu e nici-o problema...

Salvarile iti merg?
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III [Ajutor] kOsMyN 11 5,672 11-28-2012, 07:18 PM
Last Post: Szekemri
  [solved] Ajutor am doua intrebari in legatura cu gothic 2 gold catalin37411 3 1,975 06-07-2011, 01:26 PM
Last Post: Szekemri
Smile Gothic 3 : Ajutor!!! Sebylord9 4 2,190 05-01-2011, 08:56 PM
Last Post: Szekemri
  Rog ajutor Gothic I KeNnY_14 4 1,595 11-21-2010, 09:00 PM
Last Post: Raducu'
  Ajutor cu questul lui GREG george 5 2,250 12-30-2009, 04:39 PM
Last Post: Z3R0 C00L
  Ajutor alin333 43 11,351 11-19-2009, 10:33 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)