Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutor
#1
Stiti ca dupa ce deveniti "Umbre" Raven va cere sa spionati pe cnv din tabara mlastinosilor(sau cum le spuneti voi)(SwampCamp) ce trebuie sa fac la acea misiune???Si mai am o intrebare: Daca devii "Umbra" mai poti deveni magician???
replyReply
#2
deci. da. daca devii umbra, mai tarziu trebuie sa alegi daca vrei sa devii gardian sau magician de foc.
daca alegi sa devii magician de foc, corristo iti va da un test.
apoi. ca sa faci misiunea lui raven, trebuie sa treci de capitolul 2, pana ajungi la invocatia lui sleeper. dupa aia, poti merge la raven sa-i spui. Smile
si oricum mai tarziu, fie ca vrei, fie ca nu vrei, o sa devii magician de apa.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#3
man ce fac eu pana la invocatia lui sleeper?
replyReply
#4
te joci? =))
ai ajuns in capitolul 2?
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#5
da normal
normal adica am ajuns la capitolul 2
replyReply
#6
Haha ai omorat minecrawler queen? Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#7
mah ajung la mlastinosi si dupa ce fac?
replyReply
#8
pai cand ajungi acolo o sa te ia lester la intrebari, ma rog, si o sa-ti zica ca yberion te asteapta. si mergi la el [intr-un templu] si o sa-ti zica de sleeper si toate alea apoi mergi la kor calom [sau cor kalom =))] si o sa-ti zica ca are nevoie de o secretie mai puternica de la minecrawleri, mergi in mina veche, o sa gasesti templari, bla bla, apoi in adanc [cel mai adanc din punct din mina] o sa trebuiasca sa vorbesti cu unu sa-ti deschida o poarta unde se presupune ca e cuibul minecrawlerilor si el nu vrea si bla bla bla si trebuie sa gasesti o manivela ca s-o deschida si trebuie sa vorbesti cu ian si sa te invarti pe acolo, intr-un sfarsit o s-o deschida. dincolo de poarta sunt mai multe drumuri, intr-un final o sa ajungi la regina minecrawlerilor, care dupa ce o omori, trebuie sa iei toate ouale care sunt in jurul ei si sa i le duci lui cor kalom si dupa aia o sa-l invoce yberion pe sleeper, apoi poti merge in old camp sa-i zici lu raven, si o sa-ti zica mai multi c-o auzit ce-ai facut in old mine si o sa te promoveze la rangul de magician sau de gardian [daca vrei sa te faci magician, iti recomand sa salvezi inainte sa iei testul. sunt multe intrebari capcana. adica sunt doar 3, dar toate sunt capcana Haha], daca vrei sa te faci gardian, trebuie doar sa-i zici lu thorus... daca vrei iti povestesc tot jocul dar nu are niciun rost =)) unde mai e farmecul?
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#9
Haha asa-i
ma ia la intrebari???sa vezi ce-l iau eu la pumni Haha Apropo man ne intalnim la Gomez cu "ouale" Haha (cred ca te-ai prins) =))
replyReply
#10
Haha vorbesti numai prostii =))
hai ia si joaca.
cand il termini, ma anunti =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III [Ajutor] kOsMyN 11 5,672 11-28-2012, 07:18 PM
Last Post: Szekemri
  [solved] Ajutor am doua intrebari in legatura cu gothic 2 gold catalin37411 3 1,975 06-07-2011, 01:26 PM
Last Post: Szekemri
Smile Gothic 3 : Ajutor!!! Sebylord9 4 2,191 05-01-2011, 08:56 PM
Last Post: Szekemri
  Rog ajutor Gothic I KeNnY_14 4 1,595 11-21-2010, 09:00 PM
Last Post: Raducu'
  Ajutor cu questul lui GREG george 5 2,250 12-30-2009, 04:39 PM
Last Post: Z3R0 C00L
  Putin ajutor ZeKo 28 7,550 06-25-2008, 10:12 PM
Last Post: Blank

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)