Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un nou inceput!
#21
Sunt pe la level 19 Chapter 3 si sunt cu Dragon Hunterii:-D-:
replyReply
#22
Am inceput din nou G1...acuma merg iara cu Old Camp(data trecuta am mers cu New Camp)...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#23
cam de cate ori ai jucat gothic?eu joc a 2 oara g2...nu sunt asa experimentat ca voi
replyReply
#24
Eu....pfffff...G1 am terminat da peste 4 ori...G2 simplu de 3 ori(in fiecare gilda)...si NotR de 4 ori...G3 vreau sa il termin da nu gasesc drumu spre Wolf Clan...:|...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#25
Acum joc din nou g1, sunt in nivelul 20, si ma intorc la Saturas ca sa ii dau cele 5 focus stones.
replyReply
#26
Momentan joc Gothic 1 am lvl 10 si is novice(swamp camp) fiindca nu am fost niciodata........de fiecare data am fost necromancer
is la capitolul 2 am luat focusu acum ma duc in mina pentru secretie iar Gothic 2 ma apuc knd apare traducerea Haha
[Image: 242idki.png]
replyReply
#27
Acum joc Gothic 3 am o armura de druid desi as putea zice sa sunt un warriorHahaacum incerc sa eliberez Vengardul am 20 si ceva level intre 20 si 25Grin...si cam atatHaha
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#28
Am auzit de pe net ca Gothic 3 e un joc usor deoarece faci repede lvl (termini jocul pe la lvl 50-60) si multora ar vrea sal ingreuneze putin (putin mai mult) cam la jumatate ca sa fie mai spectaculos si am gasit un patch care face jocul mult mai greu la questuri iti da exp jumate din cate ar trebui deci termini jocul e la level 30-40 uite aici linkul de unde poti lua patchul http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=140
NECRO vezi ca in loc de Saturas ai zis Vatras Haha uitate mai sus
[Image: 242idki.png]
replyReply
#29
(caught in act) Aaa ... Eu ... unde am gresit? :-? =))
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)