Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 4.56 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
Ian iti da armura MEDIUM si Bennet HEAVY in chapter 5 sau 6.
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
replyReply
Dar unde e ian? Trb sa ii dau pe armura 20 dragon scales adica solzi ... Dar de unde invat sa.i iau

Va rog help me
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
replyReply
Ian e in VOM in castel,dar nush in chapter apare... si ti-am pus harta cu invatatorii din VOM unul dintre ei te invata sa iei solzii Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Ma ajutati va rog ? Unde il gasesc pe ian si de unde invat sa iau solzi de dragon

Edit: k ms
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
replyReply
Ti-a spus Cornel mai sus ca este in VoM(Valley of Mines)
replyReply
Gata am luat cel mai tare topor, dragoni morti, ochiul lui innos incarcat, echipaj:milten, lares,lester,bennet,gorn,diego, capitan jorgen, armura grea a vanatorului de dragoni, arcul dragonului, ff multe potiuni dar ramane o intrebare :
CUM IL CONVING PE HAGEN SA IMI DEA VAPORUL ?
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
replyReply
Te duci la cei care il pazesc si vezi cum ii convingi... la paladin stiu ca le spuneai ca esti mai mare in grad si altele,iar la mag ca "cum se poate sa nu asculte de un mag de foc...",dar la mecrenar chiar nu imi amintesc... vezi la gardienii vaporului trebuie sa fie ceva...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Sad(( am incercat sa.i mituiesc dar nu vor si nu mai am nicio optiune Sad
Cine stie cum obtin vaporul pe mercenar ?

(07-18-2014, 03:20 PM)Moderation Wrote: Gata am luat cel mai tare topor, dragoni morti, ochiul lui innos incarcat, echipaj:milten, lares,lester,bennet,gorn,diego, capitan jorgen, armura grea a vanatorului de dragoni, arcul dragonului, ff multe potiuni dar ramane o intrebare :
CUM IL CONVING PE HAGEN SA IMI DEA VAPORUL ?


Era sa uit unde gasesc ouale de dragon si ultima armura de paladin (sunt curios)
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
replyReply
Cred ca trebuie sa il ai pe Lee in echipaj, ca parca el iti dadea solutia problemei tale ca mercenar.
replyReply
Dar nu vrea...
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic I: Ajutor Ducipal 465 240,829 10-29-2015, 04:38 PM
Last Post: XC Ianny ###
  Gothic 3 Forsaken Gods Naked 1 1,554 06-04-2015, 08:44 PM
Last Post: Hiperboreanul
  Gothic II Night of the Raven - Access Violation Ciocoflender 4 2,550 05-03-2015, 06:09 PM
Last Post: Ciocoflender
  Gothic III: Ajutor Szekemri 473 196,900 01-09-2015, 07:52 PM
Last Post: Cyrus35
  Gothic III - Forsaken Gods: Ajutor Cryssalis 63 16,203 10-22-2014, 02:58 PM
Last Post: TequilaMotto
  Gothic 3 - Forsaken Gods in limba romana Deneky 7 3,059 09-07-2014, 01:13 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 3 prescurtari Deneky 6 3,762 09-03-2014, 12:19 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 2 Notr - rezolutie gigea 4 2,125 09-02-2014, 02:28 PM
Last Post: gigea
  Win7 Nu merge Gothic 2 meph144 4 2,743 07-18-2014, 06:45 PM
Last Post: meph144
  Gothic IV: Ajutor Carnage 96 40,883 07-11-2014, 10:55 PM
Last Post: TequilaMotto

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)