Poll: Undead Dragon = Sleeper ???
You do not have permission to vote in this poll.
Da.
40.00%
8 40.00%
Nu.
60.00%
12 60.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Undead Dragon = Sleeper ???
#21
Ufy poti sami dai linkul?pls:d
[Image: 242idki.png]
replyReply
#22
da. si a fost incarnat in UD. o sa caut maine threadul ala mana o sa innebunesc.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#23
Ms mult "Grin
[Image: 242idki.png]
replyReply
#24
UD ii un caracter total diferit de Sleeper...sleeper nu era in stare nici macar sa atace...pe cand UD tre sa fi bine echibat ca sa il poti bate...UD este mult mai puternic decat Sleeper...nu are cum sa fie o reincarnare...si dupa cum zice si Xardas la inceput la gothic 2...ceva de genu: "Acum ca am scapat de Sleeper a aparut o noua amenintare, dragonii" sau ceva de genu nu mai stiu cuvintele exacte. Asta este inca un argument ca UD NU este Sleeper.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#25
ce zici tu la inceput e o prostie. :| sleeper nu avea de ce sa atace daca avea 'oamenii' lui. si el era foarte puternic. vorbesti aiurea. am terminat g1 de peste 10 ori si am ascultat fiecare cuvant spus despre sleeper :|
si apoi la inceput spune xardas ca sleeper a fost alungat de pe lumea asta, dar cu ultima lui strigare si-a chemat toate fortele si xardas zicea ca au venit toti, chiar si dragonii. si daca te gandesti bine [am scris si mai sus] cand xardas zicea la inceput de dragoni, nu stia de dragonul din halls of irdorath. daca te mai gandesti o data, in scrisoarea lui care i-o da lu lester si el ti-o da tie scrie [xardas] ca el credea ca unul dintre dragonii din vom e sursa raului dar s-a inselat. deci la inceput nu avea cum sa stie de UD. uite alt argument ca sleeper este reincarnat in UD. si ca ce zici tu sunt prostii.
ah. si mai stiu un dialog cu un dragon sau chiar cu UD [nu mai tin minte]
ori cand dragonii vorbesc despre 'stapanul' lor si eroul o sa zica: 'deci ne intalnim din nou...
sau cu UD cand zicea ceva gen: 'ce trebuie sa fac ca sa te alung IAR de pe lumea asta?
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#26
O sa intelegem mai bine cu totii knd va aparea traducerea Tongue
[Image: 242idki.png]
replyReply
#27
right.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#28
pai daca era sleeper undead dragon Haha (pai de ce nul chema Sleeper sau Krushak)
replyReply
#29
=)) ca nu mai avea jocu şarm. =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#30
Ca arata ca un Undead Dragon Smile
plin de oase iar foc nush de unde scotea Haha
[Image: 242idki.png]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Templul lui Sleeper kelokata 9 3,179 02-24-2011, 11:06 PM
Last Post: Carnage
  Biff Dragon Hunter thegman 3 1,491 04-08-2010, 02:50 PM
Last Post: Carnage
  Dragon Hunter Maddog 5 1,923 03-09-2010, 08:55 PM
Last Post: rAnk
  Sleeper Ducipal 26 6,911 12-05-2009, 02:11 PM
Last Post: Faby

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)